Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen mélyre tud még süllyedn...

Milyen mélyre tud még süllyedni Orbán? Következő közös képe kokós Curits után K. Endrével lesz?

Figyelt kérdés
Ki irányítja ezeket a közösségi oldalait? Mintha szándékosan akarnák lejáratni…

márc. 23. 10:01
1 2
 11/18 everlight ***** válasza:

10.Bár utálom a Fideszt de Curtis egy tehetséges rapper,nem úgy mint a többi kitartott ,ha egy ember tehetséges mindegy melyik párthoz tartozik.


Az ilyen kitartott kóklerek:Nagy Feró,Fásy Ádám, Győzike,

márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11, nem arról van szó, hogy Curtis tehetséges-e vagy ki által gazdagodott meg, hanem hogy hazug, kokainfüggő és nőverő.
márc. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 everlight ***** válasza:
0%
12.A kokain fogyasztás nem bűn,minden felnőtt azt fogyaszt amit akar.
márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13, "A legtöbb országban, így Magyarországon is pszichoaktív szernek minősül és a tiltott kábítószerek jegyzékén[8] szerepel" - wikipédia


Bár igaz, a NER-ben a kokain nem bűn, elvárás:)

márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Kit érdekelnek a törvények azokat emberek hozzák akik eleve megszegik őket minden nap.Mindenki tudja, hogy a politikusok masszív drogosok. Egyetlen joguk van az erő joga, mert a rendőrség lefizetett verőemberei jönnek és elvisznek börtönbe. Ez az egyetlen ok amiat be kellene tartani , semmi más, de attól még ez csak erőszak marad.
márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
#11 Curtis mióta tehetséges rapper?? Az, hogy "Pezsgő, kaviár kurvák", az tehetség? Elmondom, hogy kik az igazi, tehetséges rapperek: Funktasztikus, Ganxsta Zolee, Siska Finuccsi, Mikee Mykanic, Ketioz, Onyx, KillaKikitt, NKS, Fort Minor, Wu-Tang, Big Daddy Laca. Soroljam még?
ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Előző vagyok. Laza Lacát kihagytam a felsorolásból. Amit csinál, az kortárs költészet. Ugyanez igaz a Tha Patkányz duóra, illetve az AKPH együttesre is.
ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 everlight ***** válasza:

16.


Curtis számok nézettségei:


Ő lehet a hibás:2,6 millió


Fáradt lélek:3,8 millió


Topon vagyok:2,1 millió


Lehetne újra február:21 millió


Én nem szeretem a rappet Curtis se a szivem csücske de aláírom hogy van tehetsége.



Reviczky Gábor is fideszes mégis az egyik legtehetségesebb magyar színész.

ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!