Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Második Reformkor Párt...

A Második Reformkor Párt mennyi képviselőt tud bejuttatni az EP-be?

Figyelt kérdés
Jelenleg a párt támogatottsága: 1,6%
márc. 24. 11:30
A kérdező szavazást indított:
0
1
2
3
4
5
16 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
0
márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ígéretesnek indult, de egy idő után már kezd unalmas lenni ez a semmitmondás. Nincs olyan párt,ami ideológiák feletti, valamit akkor is kell képviselni. Legalább egy irányt adhattak volna,h mondjuk melyik EU frakcióba ülnének be,de így a semmire teljesen felesleges rájuk szavazni.
márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Média nélkül 0.
márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vonista vagyok, emiatt egy kicsit bánom MP feltűnését, aki most már egy jó ideje kifogja a szelet Vonáék vitorlájából. Azaz most úgy áll a helyzet, hogy akinek se nem Gyurcsány, se nem Orbán, annak ott van Magyar Péter (és sajnos nem Vona Gábor).
márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
NULLA. Aki éppen oda áll amerről fúj a szél az nem hiteles.
márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

#2 Egy idő után? Vonára te akkor kaptad fel a fejedet, amikor néppártosodásba kezdett vagy mikor, még később? Én a 2000-es évek eleje óta követtem a faszit, hát halálosan unalmas már legalább egy évtizede! Egyszerűen nem bírtam végighallgatni azt a riportot, amit Lentulai készített vele, mert ezt is meg azt is meg amazt is hallottam már tőle százszor, évekkel, évtizedekkel korábban is, az Idétlen időkig-ben éreztem magam. A némileg megbotránkoztató, szélsőséges, radikális nézeteket leszámítva ugyanazt a politikát tolja, amit a 2000-es években, csak kevésbé húzza össze a szemöldökét, ennyiben változott a manusz. Nekem nem a hiteltelenségével van gondom (mert az), hanem az őrületével, Einstein mondta, hogy az őrültség nem más, mint ugyanazt tenni újra és újra, és közben azt várni, hogy az eredmény más legyen. Vona Gábor számomra fárasztó, azt érzem nála, mint annál, akit nem szívesen látok velem egy asztaltársaságban, de mégis mindig ott van, hogy uh... már megint itt van! Nem az van, hogy nem értünk egyet, sok mindenben egyetértek vele, de mégis fárasztónak tartom.

Figyelj, a Jobbik indulásában annyira azért benne voltam, hogy halljam azt is, ami "színpadokon" nem, csak amögött hangzott el, pontosan így indult a Jobbik Vona Gáborral, ugyanezen célkitűzésekkel, jövőképpel, szerveződési módszerrel, sőt ugyanezen szavakkal és a hideg ráz ki ettől (rossz értelemben). Nulláról építi fel ismét ugyanazt, amivel egyszer már bizonyítottan nem ért el sikert. Akkor is ezeket mondta, hogy mindenki tiszta, alulról szerveződünk, nem ismert emberek, új arcok, fiatalok, lelkesek, kevesen vagyunk, átvilágítható a történet, aztán hát mégsem sikerült átvilágítani mindenkit, hisz egy párt növekszik és ennek esélye egyre csökken... unom a faszit, k.....ra unom!

márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!