Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mi fog történni...

Árokpart kérdése:

Szerintetek mi fog történni kedden ha Magyar Péter kiszivárogtatja a hangfelvételeit?

Figyelt kérdés
Hatalmas dolgora számít ugyan, de mi a garancia arra, hogy az emberek a számára megfelelően fognak reagálni. Kicsit szkeptikus vagyok ebben a dologban, persze ünneprontó sem szeretnék lenni, de bármi is derülne ki nehezen hiszem azt, hogy a társadalom mégcsak megközelítőleg is hasonlóan reagálna mint 2006-ban amit Magyar Péter remél. Egyrészt azért ha nem is jól, de azért messze nem élnek annyira rosszul most az emberek mint 2006-ban. Azért azt ne felejtsük el, hogy 2006 nyarán közel 12 százalékos volt a munkanélküliség, hozzá kb. 10 százalékos hiánnyal, az emberek többsége 2005-ben vette fel a debizahitelt ami a forint gyengülése miatt 2006 nyarára elkezdte őket eladósítani, 2006 nyarán jelentette be az akkori kormány a megszorításait megfejelve 30 százalékos gáz és villany áremelésekkel és erre jött az öszödi beszéd 2006 szeptemberében. Ugyan morálisan most még talán sokkal rosszabb a helyzet, de azért messze nem hasonlít a jelenlegi helyzet a 2006-oshoz. Kinek mi a véleménye erről?
márc. 24. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sajna készülés a hózárásra, excel tábla dömping.
márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Egyrészt nem hiszem hogy kiszivárogtatna valamit is.

De ha tévedek és valós érdemi terhelő tényeket hoz nyilvánosságra újabb tüntetés lesz.

márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Megafon, KESMA nem bír leszállni róla, eléggé be vannak feszülve.


De már rajongóiknak is kezd ciki lenni


Komcsiknak 🔔


Jöhet egy igazi 🇭🇺 jobbközép csapat #TeamMagyar

márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

Nem gondolom, hogy olyat tud "kiszivárogtatni", amit még nem tudnánk/gondolnánk. Szerintem nem lesz semmi.

Esetleg a nagymester egy gyalogáldozattal megoldja majd a problémát.

márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mit tartalmaz.Valószínűleg vajúdtak a hegyek ,és szülnek majd egy egeret.
márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha valóban igaza van akkor egy kormányváltást. Azért fogalmaztam úgy "ha valóban igaza van", mert nem tudhatjuk hogy tényleg van neki használható hangfelvétele. Minden esetre remélem, hogy használható a hangfelvétele.
márc. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
6: Mégis hogy lenne bármiféle hangfelvételből kormányváltás? 2 év múlva vannak választások.
márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!