Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Magyar Péternek...

HunLo kérdése:

Szerinted Magyar Péternek sikerül megbuktattnia a fideszt?

Figyelt kérdés

márc. 22. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Sikerül!
Nem!
28 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Mesét este lefekvés előtt szoktak mondani!
márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Orbán Viktornak sikerül megbuktattnia a fideszt?
márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Jó lenne, de ahogy most kinéz, valószínűbb, hogy a fidASS magát buktatja meg, Magyar Péter legfennebb végignézi páholyból és kommentálja.


De sajnos olyan forgatókönyv is van, hogy a pedofidesz simán túléli (bőven van annyi hülye az országban!).


Ennyu undorító botrányt még egy párt sem produkált soha, a Bokrai-ügytől a Kaleta- és Szájer-ügyün keresztül a pedofil ügyekig, mégis mindig akadt 2-3 millió idióta, aki megszavazta ezt a korrupt, hazug, erkölcsi hulladék bandát.

márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, én támogatom, ha úgy alakul.
márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs olyan, hogy fidesz, az egy hoax, igy megbuktatni sem lehet. Max az 0rbán által vezette kormányt, lehet megbuktatni, de nem hiszem, hogy ez be fog következni.
márc. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 D-Mano ***** válasza:
76%
Szerintem a támogatói 90-99%-ban olyanok, akik eddig is ellenzékiek voltak, szóval legfeljebb annyi embert tudna mozgósítani, mint a 2022-es ellenzéki összefogás, ami meg az 1/3 elérésére is képtelen volt...
márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom szerény véleményem szerint ,csak Magyar Péterék meg a tübbi ellenzéki ,csak meggyengíthetik max ,de még egyhamar leválasztani nem fogják addig amíg Orbán nem lép ki a politikából
márc. 22. 15:41
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Ahogy nézem milyen harsány reakciói vannak a posztjainak, szerintem ha ő azt mondja vonuljunk utcára, ki is fognak az emberek vonulni, mintha megbűvölték volna a népet.
márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

8-as

És ,hogy ha utcára vonulnak az emberek akkor mi lesz?

Eddig is voltak tüntetések,vonulások stb még is ők vannak hatalmon még mindig.

márc. 22. 15:46
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Úgy értettem, hogy simán lehet az, ami Gyurcsánynál, ha egyszer beindul a nép és nem csak andalog békésen, ott már kénytelenek lesznek lemondani.
márc. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!