Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter frusztrációját,...

Magyar Péter frusztrációját, az okozta, hogy a felesége többre vitte mint ő?

Figyelt kérdés
Ezt mondták a Paláver betelefonálós műsorba benfenntesek
márc. 24. 17:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
66%

[ma 13:46]: "Szerintem inkább az zavarta, hogy egy maffiaállamnak dolgozik a felesége!"

- Ez bő egy évtizeden át nem zavarta. Csak amikor őt elbocsátota közös munkaadójuk, a maffiaállam. :)

márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
44%

Most viszont próbálja helyrehozni az országot, hiába volt a rendszer része.

Hadházyban is bíznak az emberek, pedig ő fideszes POLITIKUS volt.

márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Az ex-Magyar család magánélete agyon van tárgyalva."

Nem lett volna tárgyalva, Varga Judit nem lépett volna színre, ha egész családját nem háborítja fel MP álszent hazug dumája.

A felvétellel eddig tudta sakkban tartani, de miután kiadta, most már szabad a pálya és Varga Judit kiadhatta magából a sok évnyi sérelmet.

A felvétel pedig politikailag lufi, ennyit nem ért, hogy végül Magyar Péterre sokkal nagyobbat ütött vissza Varga Judit, a Hajdú riporttal.

Valószínűleg perek sora indul MP ellen, megnézném, hogyan áll majd a szája...

Petőfinek képzelte magát, ja én Napóleon vagyok különben, alá is írom:


Napóleon

márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Hiába erőlködsz, csak a maszatolás megy, hogy arról eltereljék a figyelmet amit ténylegesen mondott a felvételen.
márc. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem. Sokkal lényegesebb, hogy egy ilyen ember ne juthasson politikai pozícióba.

Ne vezethessen embereket orruknál fogva.

Miközben ugyanazokat prolinak tartja.

Amit a gyermekei anyjával művelt, nagyon beteges.

https://www.youtube.com/watch?v=W-4Sb4FtCuM

márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
#35, kamu az egész interjú!
márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Fideszes trollok próbálják nyomni a hülyeséget, az egész csak figyelem elterelés arról amiről

beszél - a kormány egy jól működő maffia.

márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nincs még 35. szám, mindamellett a fórumokon gyakran lehet találkozni paranoid konteós hajlamú emberekkel (szeretnek fórumozni), akik mindenben háttérhatalmi összeesküvést, hátsó szándékot vélnek felfedezni, akik nem hiszik el még a Holdra szállást sem (ami stúdiófelvétel volt nyilván).

Tapasztalataim szerint nekik hiányzik valami az agyukból, ami a realitásérzékelésért felelős.


[link]

"Családjogi ügyvéd: Hitelesek Varga Judit szavai, hetente adják elő nekem ugyanezt az ügyfeleim"

márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Már megint kreálod a hülyeséget, régi interjúban elmondták.
márc. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
[tegnap 13:51]: Hadházy sokadrangú fideszes politikus volt, ha jól emlékszem, talán Szekszárdon volt területi képviselő (megwikiztem, jól emlékszem). Önkormányzatban. Már a trafikmutyi idején dobbantott, kifejezetten a korrupció miatt fordított hátat a Fidesznek (ez volt a 2010-ben győztes Fidesz egyik legelső nagyobb, úgy értem, az egész országra kiterjedő korrupciós ügye). Hadházy első perctől gyűlölte a korrupciót. Magyar ezt a korrupciót élvezte, és amikor kikerült belőle, akkor fordult szembe a rendszerrel.
márc. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!