Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ellenzékiek miért nem...

A ellenzékiek miért nem tudják elismerni a Fidesz eredményeit?

Figyelt kérdés
A libsik folyton csak a rosszat lássák, de azokat a jókat valamiért nem látják amiket a Fidesz tett értünk. jobb a megélhetés mint a Gyurcsány kormány alatt, a Fidesz támogatja a magyar családokat, nyugdíjasokat és a fiatalokat, és egy csomó munkahely épült a Fidesznek köszönhetően már csak az nem dolgozik az országban aki nem akar.

márc. 24. 18:57
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%

Itt a tavasz!

Ennyi csírát még nem láttam!

márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
67%

"Fidesz támogatja a magyar családokat"


Mégis mivel?

Kapnak 10 millió hitelt, ami már önerőre sem elég?


Az ingatlan piaci árak felpumpálásával?


Családipótlékkal aminek sosem volt fidesz kormánya alatt növelése?


Gyerek kórházak fejlesztésével, ahol Ha sürgősségire viszed a gyereked, akkor vársz 8 órát vele, reménykedve hogy nem hal meg karodban a váróteremben?


Nyugdíjasokat és a fiatalokat?

Itt mire gondolsz?


"Csomó munkahely épült a Fidesznek köszönhető.."

És olyan bért is kapnak az itt dolgozók, hogy ne hónapról hónapra éljenek? :)



Az a baj tudjuk mennyi EU-s pénz jött ide, és senkinek halvány gőze sincs hova a P***bá tűnt az a pénz... Nekem van, de nincs bizonyítékom.

márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
7%
Bezzeg fletororovics!
márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
52%
16, az az ember, lassan 16 éve nem miniszterelnök. Ő lemondott. Orbán példát KELLENE venni róla, de igazából, amennyire tönkrevágta ezt az országot, nem hiszem, hogy bárki vissza tudná rángatni a valóságba és egy élhetőbb útra.
márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
0%

Ja,csak az a gáz ,hogya a 16 év előtti 16 évben sem csinált semmit.

Tudod te azt,'csak hazudott...'

márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%
Én elismerem a Fidesz eredményeit: Nagyon sok közpénz felhasználásával nagyon jó hazugságpropagandát folytat. Nyilván onnantól, hogy minden hazugság amit a kérdező felsorolt, nem nagyon van miről beszélni.
márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
73%

18 és mennyivel jobb volt alatta az ország, te jóIsten, de mennyivel jobb volt, akkor, amikor ő semmit sem csinált, csak hazudott és utána lemondott.

Legalább nem volt ellopva és tönkretéve.

márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
0%

Öcsém.

Hűséges fletoseggnyaló vagy.

márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
92%

18, haha, nem ismersz, nem vagyok szavazója és nem is fogok rászavazni, de ha elsimerem, hogy az ország egy eredményes diktatúrát épitett ki és, ha ezellen Fletó az ellenpélda, akkor igenis elismerem, hogy Fletó jobb volt, nem kicsit, nagyon, még úgy is, ha életemben nem fogok erre az emberre szavazni. Rossz, kevésbé rossz és jó közt rohadt nagy különbségek vannak.

0rbán rossz, Fletó a kevésbé rossz, de egyik sem jó, viszont Fletó jobb volt, nem kicsit, nagyon!

márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
88%
Na akkor... Én mindig is Fideszes voltam, de mostanság a Fidesz túl lőtt a megengedhetőn. És az a baj, hogy kb alig ha változott valami Gyurcsány óta. Az egészség ügy bár nem fizetős, de ha a halálod elött szeretnél eljutni orvoshoz akkor bizony fizetned kell rendesen a magánorvosnak. Na és még Magyarország 2. legkorruptabb országa az EU-ban. A tanári fizetésekről és a nyugdíjakat már meg sem említem.
márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!