Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ábrahám Róbert miért kéri ki...

Ábrahám Róbert miért kéri ki magának a személyeskedést Puzsérral szemben, amikor ő indított azzal, hogy "habzik a szád, kuvasz!"?

Figyelt kérdés

Puzsér Róbert a rádióműsorában kritizálta Ábrahám Róbert kormánypárti publicistát és megjegyezte, hogy Ábrahám egyébként a DK alelnökének gyakornoka volt és onnan ment aztán át a Fideszbe.

Erre Ábrahám úgy reagált, hogy megírta Puzsérnak, hogy "Habszik a szád, kuvasz!", így, ebben a stílusban. Erre Puzsér oldalán megjelent egy kép, ahol pedig ő nevezi Ábrahámot "seggnyaló kutyának". Ezek után pedig a következő interjúban Ábrahám Róbert azt mondta, hogy Puzsér személyeskedik vele szemben és ő csak normálisan vitázik.


Arról nem is beszélve, hogy pontosan ő szokott mindenkit aki a Fideszt kritizálja azonnal Gyurcsányhoz kötni, most is Puzsér rajongóit egy DK-s szektának nevezte annak ellenére, hogy Puzsér 20 éve rendületlenül gyűlöli Gyurcsány Ferencet. De most, hogy Ábrahám DK-s kapcsolatát hozza fel valaki, ennyire megsértődik?



márc. 24. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Mindenki azt kér ki amit akar, demokrácia van.
márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem fér meg két Róbert egy szemétdombon!
márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
ábrahám csak egy neres cigó
márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom Puzsért, de ez szerintem nem volt bölcs tőle, hogy erre a propagandistára reagált. Teljesen felesleges ilyenekkel vitatkozi, sehova nem vezet.
márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Akit érdekel a téma is nem csak tudatlanul akar fröcsögni:

[link]


Kiigazítom a "kérdező" ferdítéseit, hazugságait:

Vágó Isvánnak volt a gyakornoka, aki egy ideig elsősorban tv-s volt és csak másodsorban DK-s. Nem azért volt a gyakornoka, mert DK-s, viszont ezért hagyta ott.

Ábrahám nem arra reagált, amit írsz, hanem Puzsért mondott személyeskedő hazugságokat.

márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nálunk sokaknak nagy az arca...
márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5


Vágóról mindig is lehetett tudni, hogy fanatikus gyurcsányista, a Fidesz sem úgy írt róla, hogy "elsősorban egy jó Tv-s", Ábrahám is tudhatta róla, kereshetett volna jobboldali mentort is, Fábry Sándort például. Szerintem te is tudod legbelül, hogy ha egy ellenzéki szereplő lett volna ugyanebben a pozícióban, akkor az Origo és a többi szennylap már régen napi 10 leleplező cikket jelentetett volna meg, hogy "íme, hogy magyarázkodik a DK-s". Ezt mindenki jól tudja, csak a guruló rubelek várományosai ezt sosem ismerik el.


Ráadásul mi ezen a személyeskedés? Nem sértegette, nem a családjáról beszélt, nem a kinézetét, a hangját vagy hasonlót hozott fel, ahogy Puzsér ellen azt Ábrahám már többször megtette, ahogy Puzsér gyerekét sajnálta a műsorában meg hasonlókat húzott meg. Egy tényen, hogy a Vágóhoz ment el, semmi személyeskedés nem volt. A kuvaszozás meg az a hadjárat amit Ábrahám évek óta folytat Puzsér és családja ellen már személyeskedés. Ha valakinek a világon semmi joga nincs panaszkodni személyeskedés miatt, az pont az Ábrahám.

márc. 24. 22:35
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

#7!


Vágó 2014 előtt nyiltan nem politizált. Ekkor már volt egy 38 éves tévés pályafutása. Bár, ha megnézzük, hogy anno Vitray vette fel, aki igazi őskomcsi volt, akkor nem csoda, hogy Vágó is oda húzott vagy került.

Vágó tévésként egy értelmiségi volt. DK-s propagandistaként egy suttyó. De azt nem tudjuk, hogy Vágó képes volt-e a fanatikus gyurcsányizmusát félre tenni, ha szakmai témával kell foglalkoznia.

Engem sem érdekelt, ha egy kollégám, beosztottam más gondol a politikáról.


Az, hogy az Origo, Metrolpol, stb. mit művel, az nem ment fel senki sem, ha hasonlót tesz. Nem mondjuk már azt, hogy a Puzsér is csak az Origo szintjére süllyedt, tehát minden rendben van vele. (De írhattunk volna telexet vagy 444-et is.)


A válaszodból kideült, hogy nem is tudod, hogy Puzsért mit mondott. Ilyen értelemben ez egy valós kérdés, hiszen nem ismered a témát, de betettem egy linket, amit megnézve választ kaphatsz.

márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Vágó István már Gyurcsány miniszterelnöksége idején megvallotta, konkrétan szó szerint így fogalmazott, hogy "gyurcsányista vagyok". Ami meg az értelmiségi létét illeti, haszontalan random tények állítólagos ismerete még nem tesz valakit értelmiségivé, Puzsér is erről beszélt sokszor Vágó kapcsán. Mire jutott Vágó azzal a nagy tudással, hogy minden történelmi épületnek tudta, hogy hány ablaka van? Arra, hogy Gyurcsány híve legyen. Nem tudom Ábrahám minek akart ezzel az emberrel dolgozni.


Puzsér mindössze egy tükröt tartott, hogy az a társaság, amelyik minden nap csakis arra képes, hogy megvádoljon mindenkit ilyenek alapján, ugyanúgy tetten érhető. Hallottam az adást, hidd el, hogy pontosan tudom mit mondott Puzsér Ábrahámról, Vágóról vagy az Osváth ügyről, amiből kiindult a dolog ezúttal, mindig is a 2019-ben általa is képviselt centrumot támogattam a két romlott oldallal szemben és pontosan ezért, mert ilyen figurák, mint Csintalan Sándor, Dopeman, Ábrahám Róbert folyamatosan oda-vissza cikáznak Gyurcsány és Orbán háta mögül, Puzsér meg már 20 éve is mindkettőt elutasította, 10 éve is, 5 éve is és most is.

márc. 24. 23:42
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

#9!


Nekem kimaradt Vágó coming outja, annyira nem követtem a nyilatkozatait. De abban szerintem egyetértünk, hogy a kvízprofesszor szerep nem egyeztethető össze az elvaskult gyurcsányizmussal. Tehát nem ezt tolta előtérbe.

Ellentétben pl. Havassal, akiről elég régóta tudni lehetett, hogy a régi rendszer kiszolgálója. Nála is nagyon sokan tanultak, hiszen médiát tanított... bár ő egy pillanatig nem volt vádolható azzal, hogy értelmiségi.

Vágó elvben több nyelven beszélt... Azért csak elvben, mert volt más, sok nyelven beszélő tv-s, akit egyszer hallottam...

Persze, a lexikális tudás önmagában nem tesz értelmiségivé, de Puzsér is tud óriási hülyeségeket mondani.


Én is dolgoztam Vitray alatt egy rövid ideig. Kicsit sem érdekelt a politikai álláspontja. Vágó is egy ismert és elismert arc volt, senkire nem vetnék követ, ha tanulni akarja tőle a szakmát.

Puzsér nagy függetlensége is megkérdőjelezheő, hiszen MSZP-hez, DK-hoz erősen Hírklikkhez volt némi köze és elve Róna Egon (jobboldalisággal és függetlenséggel nem váldolható) rádiójában indult a pályafutása. Már csak az a kérdés, hogy HírTV-s műsora a Simicska korszak után is megmaradt-e, mert akkor ő is össze-vissza mászkál.

márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!