Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással lesz az a fideszre/fideszesekre, hogy maga Varga Judit fog kompromitáló dolgokat mondani a hangfelvételen?

Figyelt kérdés

Ez MP egy telexes facebook cikk alatti válaszából van:

“Remélem például, hogy miután holnap meghallják az emberek, ahogy a volt igazságügyi miniszter elmondja, hogy miként működik az ügyészség és a hatalom, több ezren fogjuk követelni a legfőbb ügyész és a bűncselekményt elkövető kormány távozását.”


Nyílván még a kontextus számítani fog, de azért egy ilyet hogy fognak letagadni? Mivel magyarázzák majd Varga állításait? Ugye jelenleg a fidesz azt a közvéleményt építette fel, hogy MP egy sírós gyerek aki hazudik és bántalmazta a feleségét, Varga pedig egy becsületes ártatlan nő. Tehát ha pont ő fog mondani extrém kompromitáló dolgokat, akkor az a fideszesek szemében igaz kell, hogy legyen, nem?


Meg tényleg nagyon érdekes lesz a fidesz reakciója, mivel valahogy szavahihetetlenné kellene tenni Vargát. Nyílvám mondhatja, hogy hazudott a felvételen, de ha olyan a kontextus, akkor erre nem lesz lehetősége.



márc. 25. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Ha az öszödi beszédet is úgy össze tudták vágni, hogy az mindenről szólt, csak, arról nem, amiről Gyurcsány beszélt, hát én semmire sem számitok ezzel kapcsolatban.
márc. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 fent van a teljes beszéd is. Én értem, hogy kontextusba helyezve az “elk*rtuk”-ot teljesen máshogy lehet értelmezni, de ettől még azon a felvételen tényleg beismerte, hogy nem halad az ország jó irányba és ŐK tehetnek róla.
márc. 25. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

Nézd, Gyurcsány, bármit csinált, próbált változtatni, azellen az emberek tömegével voltak az utcán, 0rbán 14 év alatt, Gyurcsányénál messze rosszabb kormányzást csinált és, ha a pedo kegyelmi ügy is megállt a 2 nőnél, meg a papnál, nem hiszem, hogy bárki tud ebben az országban olyat mutatni, amitől meginogna ennek az embernek a rendszere.

Én szeretném a legjobban, hogy megbukjon 0rbán, de nem mitőlünk, hanem max belülről fogják őt félreállitani valahogy.

márc. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Mivel nagy az érdeklődés, lesz sajtó visszhangja, ezenkívül semmi.

A fidesz szavazókat nem érdekli, milyen bűnöző, tisztességtelen kormányuk van.

Az ellenzéki szavazók meg eddig is tudták, mégsem tettek semmit, most sem fognak.

Ezt pontosan tudja orbán is, az ál ellenzéknek létrehozott haverjával M.P- vel együtt, hogy M.P leendő pártjára szavazókkal együtt csak megerősödik a fidesz.

márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Én vélhetően még jobban fogom sajnálni Varga Juditot, szegény, nem járt jól ezzel a sunyi alakkal, aki a férje lett. Amúgy Varga Judit ennél jobban már aligha tud lemondani. Ha meg pletykálgat másról, az egy dolog, de önmagában nem bizonyíték.
márc. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez a sunyi alak, évekig elvolt a rendszerben és évekig nem volt gond azzal, hogy ilyen sunyi alakok vannak a rendszeren belül. Az nem gond, hogy milyen vezetői poziciókat birtokolt ez a sunyi alak és ki volt az, aki ilyen sunyi alakoknak lehetőésget adott.
márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Várjuk meg azokat a fantasztikus bizonyítékokat előbb... holnap asszem nem a Fidesznek kell magyarázkodni, hanem a ficsúrnak, aki azt hiszi, hogy seggéből kel fel a nap... holnap koppanás lesz elvtársak!
márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
A fidesz birkáknak mindegy, nekik a pedofília és a korrupció is normális.
márc. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fideszesként az a véleményem hogy derüljön ki az igazság bárkire nézve is terhelő a dolog.
márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9# én is így vagyok...de gyanús ez a huza vona, már nem a Gábor.
márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!