Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak általában...

A jobboldaliak általában jobban neveltek és kulturáltabbak, mint a baloldaliak?

Figyelt kérdés
Én úgy látom a konzervatív értékrend a megjelenés szempontjából is visszatükröződik, mert ápoltabbak, konszolidáltabbak. Ha ilyen extrém külsejű, nyakig tetovált, orrkarikás, színes hajú embereket hallok, ők mindig csak annyit tudnak mondani, hogy "fúj Orbán, fúj kormány" és sokkal többet káromkodnak is. A templomban nem látni ilyeneket. A szélsőjobboldaliak közt persze vannak nagy hajúak, akik az ősmagyar stílust követik meg kopasz, kigyúrt alakok, de azokat nem is szeretem, nem tudok velük azonosulni.

márc. 25. 12:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
🤣🤣🤣🤣
márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
A kultúra nem pártfüggő szerencsére.
márc. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy a higiénia és a jól neveltség politikai hovatartozás kérdése. Szerintem előbb születik meg az, hogy mennyire igényes magára az ember és csak utána jut el az életben odáig, hogy mit gondol a világról. Legalábbis ismerősi körömben láttam, hogy kik nőttek fel rumlis háztartásban és kik felé fogalmaztak meg elvárásokat a szüleik. És mindkét csoportból vegyesen jöttek ki liberálisabb és konzervatívabb ismerőseim, de akik rumlisabb körülmények közt nőttek fől, azt vitték magukkal és fordítva.
márc. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
79%

Ez a kérdés olyan, mintha azt mondtad volna, hogy minden madár veréb.

De nem minden madár veréb. Csak annyi igaz, hogy minden veréb madár.

Ebben az esetben ez sem teljesen igaz, mert sok tetovált és piercinges jobboldali van és nem csak a kopasz nagydarabok között.

márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
83%

https://www.youtube.com/watch?v=cYutNfouqVs

Itt is az jön le, hogy mennyivel kultúráltabbak.

márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

A rockerek többsége jobboldali.A punkok, hiphoposok meg baloldaliak.


Elég extrémül tud kinézni mindegyik csoport.

márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
53%
Egy olyan helyen dolgozom, ahol az átlag fizetés bőven havi 1 millió nettó felett van a 200+ munkavállalóra, mindenki megengedheti magának, hogy jól öltözzön, a populáció 95%-a diplomás, sok a doktorált és nagyítóval sem találnál egyetlen fideszest sem.
márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%
#17 Ne legyél benne olyan biztos! Ilyen munkahelyeken kötelező liberálisnak lenni. Akiről kiderül, hogy nem az, azt jó eséllyel kirúgják.
márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
#18 dehogy rúgják ki. Te azért nem tudsz ilyen helyekre bekerülni, mert nem tudsz semmit, tudatlan vagy, ezért is hiszed magadat jobboldalinak, miközben csak egy fideszes komcsi vagy.
márc. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk én is egy viszonylag neves multinál dolgozom IT-sként és az igaz, hogy nálunk is nagyon túltolják ezt a 'diversity' baromságot, amihez mindenki jó képet vág, de valójában nem ezt gondolja.
márc. 25. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!