Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az MSZP viselked...

Mit gondoltok az MSZP viselkedéséről, miszerint Orbánt beállítják, úgy mint egy ördögöt, egyesek lediktátorozzák, és abszolút nem viselkednek kulturáltabban, mint a Fidesz tette anno?

Figyelt kérdés

Emlékszem,mikor a baloldali értelmiség fel volt háborodva,hogy Orbán,hogy mondhat ilyet,hogy el kell zavarni a kormányt. Most Szanyi Tibor az ATV-ben ezt mondta: takarodjanak. vagy: Orbán diktátor.

Szerintem ez a hangnem nem segít nekünk. Így nem lesz soha összefogás. Megpróbálják a Fideszt,és főleg Orbánt egyfajta ördögként aposztrofálni,és azt mondják,hogy lényegében, lerombolja a demokráciát.(2/3-uk van, 2/3-os törvényeket hoznak meg)

Ma hallgattam Debreczeni Józsefet,aki régen még Orbán mellett volt,most meg ugye áthúzott balra,már Gyurcsányt támogatja. Nem tudom,hogy egy ilyen embert komolyan lehet e venni,de nagyon nem szimpatikus,mikor arról beszélt,hogy nem érti azokat az embereket,akik azt mondják,hogy: egyik kutya másik eb,mert Debreczeni szerint a Fideszt nem lehet összehasonlítani az MSZP-vel :)

2002-2010-ig nem Orbán volt hatalmon!

Mit gondoltok erről?

Lehet e így valaha is összefogás?

Kérem,hogy csak kulturáltan,nem személyeskedve szóljatok hozzá!



2012. okt. 8. 11:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Fidesz sokkal agresszívabb kommunikációt folytatott.
2012. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Minek fognék össze olyan szarjankókkal akik lenyúlták a magánnyugdíjvagyont,korlátozzák a szavazásokat,azokat támogatják akik nem is itt élnek?
2012. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Az MSZP sehol nem volt, és most sincs sehol agresszivitásban a Fityeszhez képest. Szerintem kimondottan kultúráltan tiltakoznak (sajnos). Amúgy különbséget kell tenni a között, hogy igaz-e vagy sem. A Fidesz kampánya nagyrészt sima rágalomhadjárat volt, és semmi köze nem volt a közérdekhez. A Fidesszel szembeni bírálat viszont nagyon is valós, és szükséges.
2012. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Annó az árokásás politikája a fidesztől eredt. Mert úgymond a "kommunista veszélyre" hívta fel a figyelmet és hogy emiatt az mszp-t ki kell iktatni!

Természetesen mivel sokan maradtak az előző rendszerből a politikában ezért volt valóságalapja. Azonban azt hogy a baloldaliakból ellenségképet csinált azt nagyon-nagyon nem kellett volna!!


Na most ennek isszuk a levét mert valóban ketté szakadt a kormány!


A kooperációban és összefogásban pedig a kormánynak kell 90%-ban lépni! Hisz ő kormányoz, ő hozza a döntéseket(pláne 2/3-adnál)!! Innentől minden engedmény a kormány részéről ér valamit!


És eddig a hatalmas törvénykezési dömpingben egy kezemen meg tudom számolni hányszor hallgatták meg érdemben az ellenzék érveit! Pláne hányszor tettek gesztust azzal hogy beépítették az érveiket!


A diktaturára pedig sajnos sok jel utal: a jelentősebb fideszes közgazdászok és agrárszakemberek már tüntetőleg elhagyták a "pártkört"!

Egy komplett Alkotmányt módosítottak úgy hogy nem érdekelte őket senki véleménye!(az alkotmányt még az előtt elfogadták hogy a konzultációra adott válaszokat elkezdték volna összeszámolni)!


Az emberek 80%-a elégedetlen a kormányzással!


És ami a legfontosabb!!!!


Ha ezek szerint a fidesz szerinted megvetendően és aljas módon viselkedett annó ellenzékben akkor bizony ha ennek a tizedét visszakapja(ami egyébként egyáltalán nem érdekli) akkor nem hiszem hogy bárki is számon kérhetné ezt bárkin!


Nem mellesleg Orbán akkora hazug hogy akkora még az mszp sem volt!


Párttámogatási pénzek,alkotmány, millió ígéret, agrártámogatás stb és mindben ordas nagyokat hazudnak!


nem mellesleg állandóan megy a fideszes nyilatkozatdömping hogy ők mekkora mértékben együttműködnek mindenkivel és meghallgatnak mindenkit...


Szóval nem kultúráltság kérdése ha valaki kimondja az igazat hogy jelenleg diktatórikus kormányzás folyik és Orbán még a saját szavazóit is úgy átveri amire régen nem volt példa!

2012. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ti ugyebár finoman fogalmazva: nem Orbán fan vagytok. Utáljátok Orbánt,úgy ahogy csak lehet,de természetesen szívetek joga. Horn Gyula sem diktátor, de ha már ennyire itt taranak egyesek,akkor előbb az,mint Orbán!(múltja..)Ha egyesek szerint az semmi,hogy Magyarország Miniszterelnökét lediktátorozzák,és úgy kezeljék,mint egy mumust,akkor ez van,szerintem ez nincs rendben. Aki ilyet állít,az már nem tudja,hogy mit mondjon. Más nem egyetérteni valakivel,és más ez! És tényleg szeretem azt a hozzászólást,ahol egyfolytában a Fideszt szapulják,és a másik oldalt egyfajta ,,szentként,, állítják be,mintha mindenről csak a Fidesz tehetne. Ez a kedvencem.

A diktátor nekem erős! Orbán= Hitler???? Azért már csak nem :) :) Horn Gyulánál is volt ekkora felháborodás,mikor megváltoztatta az önkormányzati törvényt? És,hogy a múltja után Miniszterelnök lett????? De ha egyeseknek az MSZP kell,akkor tessék őket visszahozni, meg is érdemlik!

Bárki is legyen: Orbán,Mesterházy,Vona,Shiffer stb...Magyaroszág Miniszterelnökéről egy normális ember nem beszélhet így,akik szerint meg rendben van azokkal nem kívánok vitatkozni,fölösleges!

Köszönöm a válaszokat,remélem az érem másik oldalát is megmutatják nekem a Kedves Hozzászólók, mert ez csak az Orbáni utálat fele volt,sajnos!

2012. okt. 8. 12:27
 6/40 anonim ***** válasza:
91%

Ezek szerint nem okulni akartál, amikor kiírtad a kérdést, csak vitázni? :)

Sok sikert!

2012. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Megpróbálok veletek közös nevezőre jutni.Nem hiszem,hogy menni fog,de megpróbálom. :)

Szerintetek melyik verzió a jobb?

1: A többség összefog,Magyar A MAGYARRAL NEM GYŰLÖLKÖDIK. Az emberek békében élnek ebben az országban,Orbán tiszteli Mesterházyt,Mesterházy pedig Orbánt.És ha beszélgetnek azt kulturáltan teszik.Persze elmondja Mesterházy,hogy Orbán Úr ezt Ön nem jól teszi,én másképp csinálnám stb...!

Vagy:

2:

Orbán egy csúnya gonosz diktátor,aki rosszat akar a népnek. Takarodjon innen. Tönkretette a demokráciát. Le kell őt váltani! Nincs sajtószabadság. Épül a diktatúra. stb...!


Na én az 1.-es pont mellett érvelek!

Szerintetek,melyik lenne a jobb? Csak azért kérdezem, mert sokan hajlamosak a 2.-es pontba átcsúszni.

Na? És ezt most abszolút jó szándékból kérdezem tőletek?

2012. okt. 8. 12:38
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Az első verzió a jobb, de elfelejted, hogy a magyar átlagembernek a 2.-ra van igénye. Ő nem akar kulturált vitát, mert ő sem kulturált. Ő hőbörgést akar, mert ő is csak hőbörögni tud. Ha nem lenne igénye a hőbörgésre, akkor nem szavazná újra meg újra vissza a hőbörgőket, hanem keresne mást.


Ugyanaz megy, mint a kereskedelminél. Ők is azt adják, amire igény van, mert úgy lesz a legtöbb pénzük. Meg lehet nézni, hol a színvonal a TV-be. Na az tükrözi a társadalom színvonalát. Csakúgy ahogy a politika.

2012. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%

"Orbán tiszteli Mesterházyt,Mesterházy pedig Orbánt.És ha beszélgetnek azt kulturáltan teszik."


Álomvilág. Egyszerűen Orbánnak nem ez az érdeke, és nem is törekszik erre, soha nem is törekedett. De még csak szóba sem került. :)


Amit a 2-es pontban leírtál, az nem választás kérdése, ugyanis tényeket írtál. (Kivéve a "rosszat akar" részt, mert azt nem tudhatjuk, de hát Néró sem akart rosszat, mikor felgyújtatta Rómát.)

2012. okt. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
96%

"Persze elmondja Mesterházy,hogy Orbán Úr ezt Ön nem jól teszi,én másképp csinálnám stb...! "


Igen, már elmondta, -nem csak ő! Lett valami eredménye?

Ugye, hogy nem. Akkor most miről akarunk beszélni?

2012. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!