Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A SPAR-t most tervezett...

A SPAR-t most tervezett kormányrendeletekkel, feketepropagandával, bírósági perekkel, és egyéb szürkezónás eszközökkel tessékeli ki az országból az Orbán-kormány? Kinézték maguknak az üzletláncot a NER milliárdosok?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 25. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Elég rossz üzenet ez a többi cégnek. Majd nem fognak befektetni Magyarországon. Adósodhat el az ország Kínának, amit soha nem fognak tudni visszafizetni és a végén kínai kézben lesz minden ami számít. Mert nekik ez a módszerük.
márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen húzások különösen jót tesznek a forintnak is...
márc. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

A legszomorúbb, hogy ehhez tapsikolnak az egy bites max 40 IQ-val rendelkező fideszesek…


Gazdaságilag az ilyen fenyegetőzések durván romboló hatásúak, csak ez miatt már több embernek le kellene mondania egy normális demokráciában, mivel ez teljesen megengedhetetlen.


De nyílván most is minden más ország akik fényévekkel előttünk jár az hülye, majd mi megmutatjuk hogy kell csinálni…

márc. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem csak az van, hogy a spárba megy a legtöbb állampolgár.

Én is és az ismerettségi körömbe kb mindenki a spárt szereti a legjobban.

Nem értem a tesco miért van még az országban?

márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
2, meg a piaci versenynek, meg az inflációnak, meg az ország versenyképességének...
márc. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
#4 ez azért lehet, mert az ismerettségi köröd nem fedi le az ország lakosságát?
márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a SPAR mocsok drága. Húsok tényleg jók ott, de ennyi. Lidl és Aldi fényévekkel veri. Termékek minősége és ár értékben is. Tesco is olcsóbb és ott is rengeteg jó saját márkás termékek vannak.
márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Tegyük hozzá, hogy a SPAR a leggátlástalanabbul kaszáló multi...
márc. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7, ha valaki, akkor az én anyukám filléres, de nagyon. Egyszer kiszámoltam neki, hogy mivel 1-1 bevásárlás az 4-5 helyen történik, az elfogyasztott üzemanyag miatt többet buknak a szüleim rajta, mint, amennyit hoz, de őt nem érdekli. Viszont a SPAR minden egyes heti vásárlásuknál játszik.
márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
8: a leggátlástanalabb a lidl. Úgy tárgyalnak hogy nyáron csukott ablak, 40 fokba, viz és klima nélkül varatnak 4 órát majd utána jonnek be tárgyalni. ;)
márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!