Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan (volt) Fideszes,...

D-Mano kérdése:

Van olyan (volt) Fideszes, aki 2022 óta arra az álláspontra jutott, hogy nem szavaz többet a Fideszre?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz szól a kérdés, akik 2022-ben és előtte Fidesz-szavazók voltak, de más kapcsolódó szavazati lehetőségeket is megadok.


Mi volt a Fideszből való kiábrándulás oka??


Azért elmész még szavazni?

Kire tervezel szavazni, ha nem a Fideszre?



márc. 25. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Eddig a Fideszre azavaztam, de már nem fogok a Fideszre szavazni. Más pártra, pártszövetségre fogok szavazni.
Eddig a Fideszre azavaztam, de már nem fogok a Fideszre szavazni. Senkire sem fogok szavazni.
Már nem szeretnék többet a Fideszre szavazni, de ha más lenne hatalmon, az még rosszabb lenne, így nem biztos, hogy nem szavazok megint a Fideszre.
2022-ben szavaztam először a Fideszre, mert akkor azt láttam a legjobbnak/legkisebb rossznak, de soha többet nem szavazok rájuk.
Volt idő, amikor Fideszes voltam, de 2022-ben már nem, ezután sem fogok rájuk szavazni.
Utálom a Fideszt, de biztosan rájuk szavazok, mert minden más kormány rosszabb lenne.
Eddig nem voltam Fideszes, de 2026-ban a Fideszre tervezek szavazni.
Egyre több problémám van a Fidesszel, de még nem ábrándultam ki belőle, 2026-ban is rájuk szavazok majd.
Nincs semmi különösebb probléma a Fidesszel, következőnek is rájuk szavazok majd.
Ellenzéki vagyok, és, habár nem hozzám szól a kérdés, szeretném kifejezni, hogy a Fidesz nagyon rossz az országnak, és sosem szavaznék rájuk.
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Annyi hogy eddig a fideszre szavaztam 2022-ben nem szavaztam, az ellenzék háborúpárti na ez már sok volt, 2026-ban szavazok de még nem tudom hogy kire.
márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Ugye nem hiszed, hogy ezek a válaszok itt igazak meg reprezentatívak lesznek?
márc. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Azt nem mondom hogy nem szavazok többet a Fideszre de az esély az elég alacsony, az biztosnak tűnik hogy a mi hazánkra nem a többi majd még alakul.
márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A Gyakorin tuti reprezentatív lesz a felmérés :)))))
márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

2-es,

inkább a kérdésre válaszolj ahelyett, hogy a fórumozó honfitársaid feddhetetlen morálját és szavahihetőségét kérdőjeleznéd meg! 😠

márc. 25. 19:03
 6/12 A kérdező kommentje:

4-es,

ebben nem is kételkedem. 😊

márc. 25. 19:04
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
És ha most megszavazzák neked, hogy Fideszes voltam de megtértem, akkor elélvezel? Vagy mi lesz? :DDD
márc. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Eddig rájuk szavaztam mert tetszett az egykulcsos adó a családi adókedvezmény a határon túliak támogatása a hálapénz megszüntetése stb. De most már a Putyin haverság a nagyon nem pártatlan közszolgálati média a túlzott unió ellenesség na ez már sok.
márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Ez egy maffia és vallás, egyikből sincs kiszállás.
márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Eddig rájuk szavaztam, de már Gyurcsányékra fogok, mert ez a kérdés meggyőzött
márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!