Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldali, konzervatív nők...

A jobboldali, konzervatív nők (pl. a Megafonos Sebestyén Janka) a nőket alsóbbrendűnek tartják a férfiakkal szemben? Vagy miért fáj nekik a feminizmus?

Figyelt kérdés

márc. 27. 03:38
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

A feminizmus a munkához való jogról és a szavazati jogról, a felső fokú tanulási jogról szólt, amikor elindult a mozgalom.


Ma már fanatikusan férfigyűlölő, a természet törvényeit tagadó, család ellenes, fasisztoid militáns, ultraliberális mozgalom.

márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Nem, a jobboldali, konzervatív nők látják reálisan a két nem egymáshoz való viszonyát.

És ha megnézed, ezek a valóban "erős nők".

Nem ilyen férfigyűlölő, leszbikus szexet istenítő, minden szartért a férfiakat hibáztató, egoista, önmagukat félistennek gondoló "nők", mint a feministák.

A feministák már annyira egyenlőek kb, mint Hitler volt a zsidókkal szemben.

"femináci"

Nem véletlen a kifejezés.

márc. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Igen, alsóbbrendűnek tartják. Szerintük ha egy nő nem szül megfelelő számú gyereket, akkor felesleges és még kevesebbet ér, mint ember. Szerintem már ez bizonyítja a nőgyűlöletüket, pedig ez csak a jéghegy csúcsa.
márc. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azon a Sebestyén Jankán is látszik, hogy egy idióta. Nem tudom, hogy egy ilyen hogy végezhette el a Corvinust. Bár ez inkább a Corvinust minősíti
márc. 27. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

1 nem is tudod, hogy miről beszélsz....



2 A feministák nem ilyenek. Neked sem ártana tájékozódni.



Kettőtök kedvéért elmondom, milyen is egy valódi feminista.



Egyenjogúságot szeretne, amely nem merül ki abban, hogy dolgozhat, és szavazhat.

Egy feminista nem gyűlöli a férfiakat, nem tartja magát felsőbbrendűnek, nem gondolja azt, hogy ő az erős nő, aki mindent IS egyedül, tökéletesen meg tud csinálni.


A feminista csak egyenjogúságot szeretne, nem többletjogokat, és elfogadja, ha valami anno a nők bsztak el, de nagyon.

Ehy feminista nő nem fog ordibálni egy köztéren, nem fog rongálni, nem szajkózza azt, hogy a férfiak nem érnek semmit. Az ilyen nők nem feministák, csak annak hivatják magukat, és miattuk kell, hogy szégyenkezzen a valódi feminista nő.


És ezen a média sem segít hiszen annak a megbotránkoztató hír kell, nem pedig az, hogy mondjuk egy feminista nő intimhighiéniás termékeket vesz hajléktalan nőknek. Ezutóbbi közelebb áll a feminizmushoz, egyszerűen nincsen hírértéke.

Csak annyit kérek kettőtöktől, hogy néha nézzetek utána annak, hogy butaságot írtok, vagy sem.



Kérdező, bár én nem vagyok annyira nagyon benne a témában, szerintem igen, alsóbbrendűnek tartanak minket.


4 ezt néztem régebben én is. De sztem nem annyira idióta, mint mutatja, csupán van az a pénzmennyiség....

márc. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!