Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mièrt takaròzik Varga Judit...

Mièrt takaròzik Varga Judit most azzal, hogy 3 gyermekkel ajándékozta meg Magyar Petert és most ez a hála?

Figyelt kérdés
Ha egy nő szül akkor miért gondolja azt, hogy onnantól kezdve nem kell felelősséget vállalnia a bűneiért hiszen ő szült 3 gyereket???
márc. 27. 10:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ó, szerintem biztos szed! Meg vérnyomáscsökkentőt, esetleg gyomorégés ellen gyógyszert.:"D

Nem tudom, mit érezhet. Nem tudom, mennyire gerinces és mennyire zsarolják... Én szeretném hinni, hogy van benne valami jóérzés, és baromira sajnálja, hogy a propaganda így ócsárolja a férjét az ő nevében, és hogy rosszul van attól, mit tesznek a gyerekeikkel. És szeretném azt is hinni, hogy rájön, most még ki tud szállni a NER-ből és beállhat a volt férje mögé.


De nekem az a sejtésem, hogy bár MP nagyon védi, azért mégis benne lehet a keze a Völneres ügyben... Nem véletlenül nem hallgatják ki, nem véletlenül mondott le. Szerintem több van, amit látunk, vagy amit akár MP is látott!

márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem van esély rá, hogy olyan dolgokban is érintett, amiért börtönbüntetés járna. Szóval sztem valami ilyesmi lehet.
márc. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!