Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tüntetését a...

Magyar Péter tüntetését a csúcson tegnap (face +yt) 95ezren nézték élőben. Elindul vajon a domino? ami ellen a sok megafonos és berkommentelo már 20 percenkénti posztolassal próbál tenni?

Figyelt kérdés
Bukjanak a fidesz csicskak

márc. 27. 11:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Bukjanak a Magyar népen élősködő paraziták! Hajrá Magyar Péter!
márc. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 PMC Wagner ***** válasza:
30%
A nézettség nem jelent semmit az nem részvétel. 2006 például milliók nézték a Hír TVn az utcán meg nem volt százezres tömeg voltak
márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%

De kit érdekel?? Legközlebb feliratkozószám alaján választunk elnököt, szval DancsóPeti lesz az elnök :D Na de komolyan, kutyát nem érdekli mennyien nézik a fesztivált, ha a népszavazáson hatalmas bukta lesz ismét az ellenzéknek.


Minden alkalommal itt a nagy csodavárás, de a fidesz szavazókat megingatni ilyen csipp csupp semmi ügyekkel nem lehet, nem érinti őket. Az összes Magyar Peti tüntetésen már amúgy is ellenzéki tüntizők voltak,Pankotai meg a K.O-s színészke, csak egyik párttól állnak a másikig.

márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
mármint arra alapozol, hogy volt 95e ember, aki hátsóján ült vélhetően odahaza? :O
márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Én meg néztem pár felvételt, hogy lövik az Ukrajnát, akkor oroszpárti vagyok :D Nagy logika.
márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2 milliós nagyvárosban 95 ezren fotelből lázadnak, az porfing
márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem már a kegyelmi botránynál elindult a dominó. MP szerencsére meg kézbe vette a dolgot. Ha tényleg folytatja a tüntetéseket, akkor lehet itt valami.
márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Orbán mégse tud kivinni harmad ennyi embert se a saját március 15ei beszédére hiaba buszoztatjak a nyuggeteket.akkor orban mi, a lofing lofingja?xD
márc. 27. 16:48
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell álni Magyar Péter mögé menni kell tüntetni erőt kell demonstrálni ahhoz hogy ezt a parazita vérszívó tolvaj bandát elküldjük a történelem szemétdombjára, nincs más választás vagy rogán országa leszünk vagy a Magyar Péterek országa, én személyesen a Magyar Péterek országát támogatom..
márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
9 hát menjél, én inkább élem az életem kirándulok dolgozok, lazulok,magam gesztenyéjét sütöm, nem ilyen senkiház politikusok karriervágyára fecsérlem a drága szabadidőm.
márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!