Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péternek milyen gyerekk...

Magyar Péternek milyen gyerekkori traumája volt, hogy nárcisztikus lett?

Figyelt kérdés

márc. 27. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Magyarországra született.
márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%

narcisztikusok született elmebetegek


nem pszichés probléma

márc. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
2, gondolj bele, ha ő évekig fontos állami tisztségeket vezethetett, még, hány ilyen veleszületett elmebeteg lehet a kormányban, akikről nem tudunk?
márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

A miniszterelnökünk mi? Egy apja által vert, csökkentértékűséggel küzdő nyomorult ember, aminek egy ország issza a levét.

Egyébként én nem hiszek Varga Juditnak. 2019-Ben szemrebbenés nélkül politikai hisztinek nevezte az Isztambuli Egyezmény ratifikálásáért kiállókat, illetve azt mondta - idézem:

„A nők helyzete a legjobb állapotban van Magyarországon, nem kell választani a család és munka között, a kormány fellép a családon belüli erőszak ellen is. Az áldozatsegítésben, szociális és családpolitikában minden védelem adott.”


Mennyire kell tudathasadásosnak lenni, ha ezt bántalmazott nőként kimondod? Hagyjuk.

Érdekes, Juhász Péterről is kiserült hogy nem verte a barátnőjét.

márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Én a COVID-karantén alatt néztem az m1-en a diákhiteles interjúját, akkor láttam már a beképzelt tekintetén és a szemein, hogy nem százas... akkor nagyon unszimpatikus volt, most hogy borította a bilit, szimpatikussá vált nekem, de az FB-profilja is totál narc, állandóan magáról posztol arc- és félalakos testképeket, amik mellé odaírja éppen a politikai álláspontját. A Vargajucis sztori alapján lehet benne igazság, hogy bántalmazó...
márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!