Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter megjelenése után...

Magyar Péter megjelenése után mennyit csökkent a Fidesz támogatottsága?

Figyelt kérdés
márc. 27. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Petya max az ellenzéket szipkázza el.
márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
+5%-ot erősödött. Toroczkai jól megmondta. Eddig közszájon forgott, hogy az ügyészség Orbán pincsije. Most kiderült, hogy még egy retek ügyről sem nagyon tudják kihúzni maguk szerencsétlen neresek.
márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
nagyon bezuhant
márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szikszai.B ***** válasza:
88%
Erre még nincsenek adatok, de azt tudjuk, hogy legalább félmillióval kevesebb Fidesz szavazó van, mint egy évvel ezelőtt, és ez nagyrészt a kegyelmi botránynak köszönhető.
márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát, szerintem nőni fog. A bizonytalan baloldali szavazókat el fogja üldözni. Azért amit Magyar Péter tett, az nem tisztességes, nem családcentrikus, nem JÓ emberre valló tett. Ezt lehetett volna másként is. Nem így, hogy azzal, akivel 20 évig együtt voltam, gyereket neveltem, jól megalázom mindegyiküket ország világ előtt. Fizikailag vagyok rosszul az ilyentől. Feltételezi, hogy aki támogatja, az támogatja az ilyen tetteket. Márpedig a baloldalon rengeteg tisztességes ember van, aki az ilyet nem tudja elfogadni. Én tartok tőle, hogy ez a réteg is elpártol már ettől a baloldali rossz példáktól
márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: és mit számít az félmillió? Majdnem hárommillió még így is maradt. :(
márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!