Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is azt érzi, hogy külföldö...

Más is azt érzi, hogy külföldön szégyen magyarnak lenni?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom ezt masoktól. Are you from Hungary? Oh right, you have this dictator, Orbán, but your capital Budapest is nice.


Kb csak ezt hallom. Masoknak tapasztalat?



márc. 27. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Melyik országban hallod ezt?
márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 PMC Wagner ***** válasza:
54%
Én még ezt nem hallottam.
márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most a cseheknél élek. De voltam már Németorszagban is. Sajnos elég egyértelmű a magyarok elutasítottsága.
márc. 27. 12:47
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Sose hallottam ezt, általában semleges az,h magyar vagyok. Főleg Svájcban,Norvégiában szoktam járni, őket szimplán nem érdekli Orbán, vagy nem sokat tudnak róla,soha senki nem hozta így szóba, de Budapestet valóban szépnek tartják, kb. ennyi.
márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%

Épp ellenkezőleg.

Persze ha te olyan körökben mozogsz ott előfordulhat, de az én ismertségemben magyarnak lenni nem szégyen.

márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
Én sok helyen éreztem ezt sajnos.
márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
1, én hallottam Sziciliában, Görögországban, Csehországban, Németországban, Angliában, Irországban és legutóbb, már Lengyelországban is.
márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Elmondod nekik, hogy nem narancsmámorban vagy, akkor nem fognak lenézni.


Nem a magyarokkal van bajuk, ahogy nyugat se russofób.

márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
önmagában szégyen magyarnak lenni, a maffiakormány 100%osan égeti a népet és magukat!
márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Volt hogy egy meleg kerdezte tolem, hogy mennyire biztonsagos idejonnie a parjaval. Mondom szerencsere Budapest elfogado, de a videken ne fogja meg a parja kezet.
márc. 27. 12:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!