Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet valamiféle USA-hoz...

Lehet valamiféle USA-hoz köthető demokrata-párti segítsége (anyagi, tanácsadói) Magyar Péternek vagy ez inkább konteo?

Figyelt kérdés

25-50 millióba kerülhetett a márc. 15-ei tüntetése.


https://www.youtube.com/watch?v=AuVwgcryZeg

16.39-től



márc. 27. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Orbán Viktor is SOROS ösztöndíjjal tanult. Ha nincs mellé követelés, vagy befolyásolás, akkor nem gondolom ördögtől való dolognak bárkinek a segítségét elfogadni ez ellen a kormány ellen.
márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%

Igen lehet, de most a MP rajongók (mint jelenleg a pfideszesek narancsködbe) úgy ők "egyenlőre még nem tudom milyen színű ködbe" de MP őrületben/eufóriában égnek! Én nagyon tartok attól hogy ez a pénzfelszívó is csak idegen érdekeket szolgál ki, azt adja a népnek amire vágyik, alattomosan és gyorsan injektálva!

NE legyen igazam! de ez túl gyors, túl drága és túl hihetetlen! ilyen csak a mesékbe fordulnak elő, már pedig ez az ország nem mese és az egész világhelyzet se! Nehogy egy oltári pofára esés legyen a vége! Ő jelenleg nagyszerűen csinálja azt amit már ezelőtt is megállapítottam, hogy mindenhonnan mint egy fekete juk szívja el az embereket, egyenlőre csak a könnyen agymoshatóakat, utána meg ha már beindúl a gépezet nem lehet leállítani.

Nekem ez bűzlik, nem kicsit hanem nagyon.

márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez hülye? Valaki vezesse már be az internetbe. Többtucat oldal foglalkozik hangtechnikai berendezések bérbeadásával. Bárki utánnanézhet. Tizen/száz ezrekért már profi eszközöket és színpadot bérelhetsz egy napra.
márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Magyar Péter is nyilatkozta a tüntetésen, hogy 25 millióba került a tüntetés, ami nemcsak hangtechnikából állt. Azt mondja, hogy megtakarításaiból és támogatók segítségével finanszírozt a dolgot.

márc. 27. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Könnyen lehet, de ezt most aligha tudjuk meg.
márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Egy biztos! MP úgy felkavarta a vizet mint állat! és tudom sokan a megváltást tőle várják el, de ez akkor is erős! honnan tudjátok szava tartó ember marad e? tényleg ő lesz e az igazságos megmentő? Képtelenségnek tartom hogy senki nem pénzeli ilyen olyan szándékokkal! ő benne most hatalmas potenciál van, és az a potenciál fog akkorát robbanni a végén, ránk Magyarokra az országra! ami feltesz egy atommal! de ti csak higgyetek, én senkibe nem bízom, főleg a hírtelen, a semmiből csúcsra törőknek nem.
márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
6: a világ legalja söpredékével barátkozó, az országot lejárató, a szövetségeseit eláruló, emellett mindent lenyúló, minden ellenvéleményt azonnal és teljes erővel eltaposó, a pofátlanság és arrogancia csúcsait ostromló, szünet nélkül ordas módon hazudozó Orbánéknál rosszabbat én egyszerűen elképzelni sem tudok. Annak idején Gyurcsányról is ezt gondoltam, de annál mélyebbre, mint ahol most vagyunk, tényleg lehetetlen süllyedni. Esetleg ha behívják a baráti orosz csapatokat. Úgyhogy felőlem bárki jöhet, csak ez a rendszer tűnjön már el végre!
márc. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!