Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az rendben van hogy Magyar...

Az rendben van hogy Magyar Péter lebuktatta a fideszt de tele van neres haverokkal te bíznál benne hogy nem megint a mutyi lenne ha ő lenne a kormányfő?

Figyelt kérdés
márc. 27. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Nem lenne mutyi korrupció és lopás
Kb, ugyanaz lenne mint most
Mindegy mi lenne , próbáljuk meg
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mutyi mindig van, teljesen mindegy, ki a kormányfő. Viszont Magyar egy elmebeteg.
márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem, eszem ágában sem lenne egy bukott NER tagban bízni. Mert lássuk be itt erről van szó, amíg élvezte a rendszert addig tudott kussolni.


Elleben amíg bontja a rendszert - ráadásul majdhogynem beülről - addig csak egy kávét kérek és élvezem a műsort :)

márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondtam többször is: Volt NERlovagnak esélyt adni olyan mint volt KISZ titkárnak, abból se sok jó sült ki. Kár, hogy 3. alternatíva pedig ez a nem létező ellenzék mellett.
márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért ne lenne érdemes megpróbálni? A semmilyen ellenzékkel ígyis úgyis 2/3 lenne. Be kell állni az új erő mögé az egész országnak, hogy a dobrogik eltakarodhassanak
márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell attól félni hogy hatalom közelébe kerül. A nőveréspárti baloldal minél jobban ugrabugrál annál nagyobb arányú fidesz győzelem lesz.
márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem bíznék benne, ellenben egyértelműen kell egy másik oldal, akin keresztül a nép kordában tudja tartani a FideSS-t.


Én 10+ éve is azt mondtam, nem azzal van baj önmagában, hogy a FideSS van hatalmon, hanem azzal, hogy teljesen egyoldalúan az alaptörvényeinket is felülírva irányítanak.

márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mivel szinte biztos vagyok benne hogy a háttérből fizetik, így most már egyre jobban afelé hajlok, hogy valami nagy negatív dolgot akar véghez vinni, jóságba csomagolva! Az Ukránoknál sikerült, a Lengyeleknél is végül is DT-al, mi se leszünk másképp, és most kéne felébredni észhez térni mert ez megtévesztés! A fityesznek nem gond, mert mihelyst beüt a baj, ők elhagyják a süllyedő hajót! csak mi kisemberek fogjuk megszívni megint!

MP nagyban játszik, a mi országunk lett a játszótere, de ő is egy báb nem több, erősödik és erősödik! A végén pedig káoszt csinál. Mondom a fidesznek oly mindegy, őket már szinte semmi nem érdekli, ha "többet ennének" lehet a hasuk is kicsattanna.. sose a hazájukért szorgoskodtak, amiből nem tudnak/tudtak hasznot kivenni, azt meg tönkre vágják.

Új világrend van emberek! ébresztő!


Zárszóként, félig meddig idevonatkoztatva, és ami manapság eléggé aktuálissá is vált, mert nem szabad azt elfeledni, a bibliát: [link]

márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!