Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a Varga Judit...

Mit gondoltok a Varga Judit interjúról?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit az volt az érzésem, hogy TALÁN elhinnék belőle pár dolgot, ha nem most jön elő vele, hanem mondjuk a válás körül. Ha előtte nem posztolnak ki rogáni szövegeket. Ha a volt férje nem most kezdene el kormányt bontani. De mindez annyira elhitelteleníteni az egészet a szememben...

márc. 27. 23:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
84%

10:


Tökéletes megfogalmazás.

márc. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Salx Narval ***** válasza:
93%
Én is úgy látom, hogy ezt a helyzetet ketten hozták össze. Kárvallottak csak a gyerekek lesznek akik most semmit nem értenek és a családjuk szétesése mellett a szüleiket becsmérlő megjegyzésekkel is szembesülni fognak. Ami ránk tartozik arról hallgatnak, ami nem ránk tartozik azt kiteregetik, mi ez ha nem sárdobálás a valós tények leplezésére.
márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Alex Fly ***** válasza:
94%
Teljesen hiteles. V~gül is nincs annál természetesebb dolog a világon, mint hogy valakit 16 éven keresztül ver a férje és ezt csak egy évvel a válása után veszi észre...
márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%

Mindig ezt csinálják a fidesznél.

Ha valami botrány van, vagy új ellenzéki, messiás jön, akkor karaktergyilkosság lesz.

Csak ezt fideszesek nem látják, elég ha kijön a szájából valami faxság, és neki elég is, hiteles...

márc. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
77%

10: egyetértek, mégpedig úgy, hogy magamra ismertem pár dologban, amiket VJ említett. Pl. a mentős esethez hasonló nálam is volt, de az egyfajta teljes lefagyás, apátia, kimenekülés a valóságból.

Na meg ugye VJ maga írta le, hogy a "konfliktuskezelési" stratégiája az volt, hogy hátat fordított a párjának és nem szólt hozzá. Ezzel engem pl. teljesen ki lehet készíteni, olaj a tűzre.

Ez egy toxikus kapcsolat volt, amiben ment kölcsönösen az adok-kapok (ezt Magyar Péter sosem titkolta).

márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Alex Fly ***** válasza:
93%

Jucus gyakorlatilag azt ismerte el, hogy végighazudta az egész hivatali idejét.

Vagy azt, hogy ami normális esetben súlyos bántalmazás, az a NER vezetőségében teljesen normális viselkedés.

Nem tudom, melyik a nagyobb öngól...

márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#16 ez az egész bántalmazós sztori hatalmas öngól. Kíváncsi lennék, mivel zsarolják Juditot, ha EZ a kisebbik rossz...
márc. 28. 14:21
 18/27 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy vannak pszihiátriai problémái MP-nek, de attól még megbuktathatja a fideszt. A fidesz mindenképp megérdemli a bukást, amiért ilyen aljas gonosz rezsimet építettek fel.
márc. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
69%
Kb. mint valami szado-mazo kapcsolat. Lehet valóságalapja, mert nagyban, ez a társadalom is így működik, de akkor vegyük észre, hogy ez társadalmi probléma.
márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
79%
Nézd meg hang nélkül a testbeszédét.Betanult szöveg,azért le a kalappal,hogy így megtanulja a szpihológia egyes részeit.
márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!