Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennek a Varga Judit Hajdú...

Ennek a Varga Judit Hajdú Péter interjúnak igazából mi volt a célja?

Figyelt kérdés

Én 5 perc után kikapcsoltam, mert amit hallgattam úgy éreztem nem rám tartozik. Az igazság tartalmát nem áll módomban megkérdőjelezi.

Elolvastam inkább az összefoglaló cikkeket, egyikben sincs említés hogy beszélt-e benne a kegyelmi ügyről vagy a felvételről.


Tehát a lényegről, ami a népre is tartozik, nem beszélünk? Miért?



márc. 28. 03:00
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%
Mert most arról beszélünk, hogy melyikük miket vágott a másik fejéhez veszekedés alatt. Közben meg az általad is említett lényeg pedig szépen elsikkad, az agyon van hallgatva. És mindez idő alatt a főkolomposoknak van idejük cseleketdni, nyomokat eltüntetni, esetleges nemkívánatos papírokat előtúrni, belepiszkálni.
márc. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon durva karakter gyilkosság, A rogáni utasítás, az rogáni utasítás nincs mese végre kell hajtani. Még a gyerekek sem számítanak. VJ ha tényleg komolyan gondolta volna miért nem akkor áll elő amikor történt? Egy évvel a válás után amikor a volt férj politikai karrierbe kezd?
márc. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
27%
Mennyire kényelmes lenne nektek csak az egyik oldalt meghallgatni, csak azért, mert rühellitek a fideszt.... Ugye tudjátok, hogy van élet a fideszen, és Magy Petikén túl is? Ha a magyarok jövője ez a szőke pubi, akkor le is húzhatjuk magunkat a klotyón. Az az ember még nagyobb segglyuk, mint a jelen kormányunk.
márc. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
3%
Nem akart nyilatkozni a bulvárnak még miniszter volt, most hogy nem az megtette. Erre most már ez nem tetszik..
márc. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
#3 nem, épp ez az, hogy másik oldal véleménye is érdekel. Csak nem a sz@r házasságuk érdekel mindket hanem a lényeg, ami ránk is tartozik, de Magyar Péter nem teregetett ki semmien magánéleti szennyest, nem ő kezdte. Átment bulvárba, az meg csak gyászokat érdekli.
márc. 28. 06:24
 6/33 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a meg kéne kérdezni a gyermekeit is, ők nem hazudnak...
márc. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Passz.

Én csak azt tudom, hogy masszívan fideszes, korábban pocsék házasságban élő barátnőm annyit írt, rohadjanak meg, ha ez igaz, meg akkor is, ha nem. Mert ha egy teljes kormány évekig tudta, mégse tudott menekülni, akkor ne mondja, hogy működő áldozatvédelmünk van, hanem tegyen valamit, mert tud tenni. Ha meg nem igaz, akkor pedig gondolkodjon el azon, hogy másnak ez a valóság...

Varga Judit nőként, anyaként és politikusként mindkét esetben rgy nagy nulla.

márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne, ha kihagynánk ebből a gyerekeket, ahelyett, hogy Varga Judit őket is belerángatná? Elvileg vannak magától is levelei és sms-ei a pedofil mosdatót kegyelmezőnek, mutassa meg azokat, ha már úgy is átjáróházat csinál a volt kapcsolatából.
márc. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
22%
2-es Miért állt volna elő akkor? Ha a családodban van ilyen személyiségzavarral élő ember, mint a volt férje, akkor hidd el, örülsz neki, hogy megszabadultál tőle, és próbálsz tovább élni. Petike nem tudott labdába rúgni, amíg a felesége/volt felesége politikai karrierje tartott.Inkább az kellene legyen a kérdésed, hogy MP miért nem akkor állt elő ezekkel, amikor megtörténtek, és VJ még miniszter volt? Ugye Te sem hiszed, hogy azért, mert a feleségét védte. Ugye Te sem hiszed, hogy a fideszes tagok "fenyegetései" miatt? A fidesznek pont olyan a hatalma most is, mint akkor. Ha akkor miattuk nem beszélt, akkor most sem beszélne. Most, hogy Judit "bukott", mint miniszter, hát megragadta a lehetőséget, hogy végre lehessen valaki, hátha most ér valamit a szava. Miért nem láttok át ezen? Akkora féreg, hogy most, még a válás után is próbál jó nagyokat rúgni a volt feleségébe. Most, hogy Juditnak már nincs mit vesztenie a karrierjét illetően, persze, hogy nem hagyhatja, és még szép hogy megszólal. Van az a pont, ahol nem hagyod tovább, hogy lábtörlő legyél. Én olyan családban nőttem fel, ahol az egyik szülő ilyen volt, mint Petike, elhiheted, nem olyan egyszerű ez belülről, mint kívülről. Állandóan manipulálnak, játszmáznak, otthon, családi körben igazi görények, kifelé nagyon megnyerőek. Amikor valakinek beszéltem róla, hogy mi történik nálunk, azt mondták, ezt nem hiszik el, olyan kedves mindig, ki sem nézik belőle, hogy akár egy hangos szava is lehet.
márc. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
36%

"MP miért nem akkor állt elő ezekkel, amikor megtörténtek"


Egyszerű a válasz: akkor még elvolt, mint hal a szatyorban.

márc. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!