Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a vamzerság a helyi...

Mi ez a vamzerság a helyi facebook csoportokban?

Figyelt kérdés

bocs, ha hülyén fogalmaztam meg a kérdést.

Szóval az egyik helyi facebook csoportban az egyik tag feltett egy kérdést, miszerint ki tudná bedigitalizálni pár régi VHS kazettáját. Jelentkeztem a poszt alatt, hogy én tudnám vállalni, írjon rám. Erre meg rámír egy másik tag, és arról érdeklődött, hogy adójogilag mennyire csinálom ezt legálisan, meg hasonlók, és tudom-e hogy csak úgy ezt nem lehet. Arról érdeklődött, hogy hol talál az EV nyilvántartásban. Ez most komoly?

És ha két Boci csokit kérek cserébe?

Nem írtam semmi olyat, mennyi pénzért vállalnám.


Csak hasonló sztori történt egy ismerősömmel is, ott gép javításnál történt hasonló.



márc. 28. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, persze, van egy csomó ilyen hülye szar ember. Ilyen helyzetben te vagy a hülye, ha reagálsz rá
márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hypno ***** válasza:
88%

A vamzer mást jelent. Konkrétan, áruló, spicli, besúgó.


Viszont az ilyen mindenbe kéretlenül és irreleváns módon beleokoskodók mindenhol felütik a fejüket. Valódi feljelentésig persze nem jutnak el, mert szerencsére viszonylag kevés TényiIstván van

márc. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!