Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Az nem vet fel...

Fideszesek! Az nem vet fel kérdéseket nálatok, hogy Bayer Zsolt állítása szerint 10 éve tudtak arról, hogy Varga Judit bántalmazó kapcsolatban él, de mégsem léptek közbe?

Figyelt kérdés
márc. 28. 10:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Nem, hiszen nem Bayer Zsolt dolga rendezni mások magánéletét, szakítását stb.
márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Tételezzük fel, hogy tudod hogy a munkatársnőd férje egy szemét alak aki bántalmazza a feleségét. Mit csinálsz?


Ez tipikusan az a helyzet ahol támogathatod őt szóban, biztosíthatod arról, hogy segíteni fogsz neki ha kilép de nem tudsz helyette kilépni a kapcsolatból. Nyilván Vargának volt pénze, lehetősége kilépni és nem azért maradt együtt Magyarral, mert nem futotta volna neki ügyvédre, lakhatásra vagy épp a gyerekei eltartására (ami mondjuk egy átlag csóró magyar nő esetében felmerülhet, mint akadályozó tényező).

márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Ebben csak az léphet közbe, aki benne van. Anyámnak tinikoromtól mondtam, hogy nem okés a családunk, el kellene válnia, mégis csak akkor lépte meg, mikor a 3. gyerek is elköltözött a családi házból, és egyedül maradt apámmal. Ebben nem tudsz közbelépni, pláne ha az a bántalmazás olyan, aminek nincsen nyoma (lelki). Maximum támogatni, bátorítani tudod a szenvedő felet.
márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Mikor vetett fel bennük bármi is kérdéseket?

Nem hiszem, hogy ezt a szép hagyományt most fogják megtörni.

márc. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Az elmúlt tíz évben a 'mi kutyánk kölyke' kategóriában volt a házaspár, így nem zavarta őket. Most, hogy már kiesett Péter az alomból már más a leányzó fekvése.
márc. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem fideszes vagyok ugyan... (én egy liberális konzervatív vagyok, és pártsemleges... :D)


Már Bayer megszólalásakor is azt gondoltam, és tegnap VJ megerősítette, hogy ezt kommunikációs szempontból mindenképpen eltolták (feltételezve persze a gondolkodó választókat). Évekkel ezelőtt VJ azt nyilatkozta, minden oké itthon, jól működő család-, gyermek- és áldozatvédelmi rendszerünk van.

Tegnap azt mondta, a bántalmazottak addig ne tegyenek semmit, amíg maguk mellé nem állítanak 2-3 családtagot, barátot.


Ez VJ/MP estén úgy néz ki - feltéve, hogy valósnak gondoljuk a bántalmazást-, hogy nem két-három barát, hanem konkrétan a teljes kormány és ragadványaik (bajerzsóti és hasonlók) tudták, mi történik, és senki nem segített. A tanult, jó anyagi helyzetben levő és befolyásos nő nem tudott hogyan és hova menekülni a gyerekeivel, ráadásul a mocsok bíróság felváltva gondozást ítélt meg a bántalmazó apának, még ezt se sikerült megoldania VJ-nak, hogy ne így legyen? Kérdem: milyen anya, nő és politikus az, aki így él, ilyen van a baráti körében, kollégái között és fennhangon harsogja, hogy itt minden rendben van, mindent megtesznek az áldozatokért?

márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
1, sajnos a magyar jog erről másként határoz. Bayer Zsolt bűnpártoló, amiért feljelenthető.
márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2, csak azt ne felejtsük el, hogy itt ők a törvényhozó emberek, akiknek lehetőségük van arra, hogy védett otthonokat hozzanak létre, szigorítsák a távoltartást, stb.

Állítják, hogy tudták, mi zajlik, és nemhogy nem segytettek, de a többi bántalmazott szemébe mondták, hogy minden oké, mit akarnak még?

márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Nyilván hazugság minden. Akit bántalmaznak ÉVEKIG, az nem tud ezekről a dolgokról vidáman, kedélyesen cseverészni a TV-ben, nyitott és pozitív testbeszéddel. Milyen jókedvűen mesélte Jucus, hogy Péter terhesen megverte meg hasonlók 🤣🤣🤣 Kaphatna egy Oscart....
márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2, jogkövető emberként az erre vonatkozó jogszabályokat alkalmazom és jelentem, ha kell, a rendőrségen.
márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!