Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pontosan mi az oka a mostani...

Pontosan mi az oka a mostani Fidesz válságnak, miért pont most van?

Figyelt kérdés

márc. 28. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Nincs Fidesz válság.
márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Nincsen, de azért vesztettek pár hónap alatt 500.000 szavazót
márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

Nincs fidesz válság.

Lehetett volna, de azonnal léptek és lemondott a kegyelmi ügyben akinek kellett. A fidesz szavazók ezt várták el, aki rossz döntést hozott az vállalja ennek következményét.

Magyar Péter még túl nagyra fújta a lufit. A hangfelvételtől mindenki sokkal többet várt. A várakozáshoz képest ami hallható az szinte semmi - így nem okoz válságot a fideszben.

Ha kisebb a habverés akkor nagyobb lett volna a hatása. De ezt is elqrták, ahogy szokták.

márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

#2 Ez majd júniusban fog kiderülni. Nem is a szavazók számából hanem az eredményekből.

Mert az EP és önkormányzati választásokra mindig kevesebben mennek el szavazni, ahogy attól mert kevesebb a fidesz támogatója, most az ellenzéki pártok is sokat vesztették belőle Magyar Péter megjelenésével.

márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Kettes voltam, ironikusan ertettem :) szerintem is van egyfajta fidesz valsag, mondjuk a videki egyszeru ember nem nagyon tud erről se.
márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Az a érdekes akkor jött fidesz válság vagy pont mondhatjuk fidesz végét járja, a közelgő 20 éves Gyurcsány öszödi beszéddel. 20 év alatt felnőtt újabb fiatal magyar generáció aki alig tudnak Gyurcsány korszakról. Érdekes egybessés.
márc. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Az ellentmondások sorozata miatt bizalmi válság a maffiakormány ellen.

Családbarat-kegyelmi botrány.

Sokat lehetne írni erről, hogy nem kormányoz, csak a propaganda megy.

márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 Tudom miket csinálnak csak azt nem,miért kiváltképp csak most tűnik ez fel sokaknak.
márc. 28. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:

3 - "Magyar Péter még túl nagyra fújta a lufit."

Ez a lufis duma egy Megafonos baromság!

Magyar P. pont azt hozta, ami várható volt: el kezdte erjeszteni a rohadó fideszt, és ez igen jól sikerült!

Orbán lassan agyvérzést fog kapni - ennyire "nem volt hatása" Magyar megjelenésének...

márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!