Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most mindannyian kicsit...

Most mindannyian kicsit "Juditok" vagyunk?

Figyelt kérdés

Demeter Szilárd írása: [link]


"ebben a pillanatnyi csendben, amíg a kivégzőosztag újratölt, hadd írjam ki újbeszélül, hogy értsék a lájkemberek is: je suis Judit.


Veled vagyok, Judit."


Együtt kell éreznünk vele.


márc. 28. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Értem, és miért pont most kell együtt érezni vele? Valaki mg tudja mondani ezt? Tavaly, vagy 2022-ben vagy 2020-ban mikor az állítása szerint elkezdődött, akkor a Fideszes spancik miért kussoltak nagyban? Sőt elvileg Orbán maga mondta 2022-ben hogy még ne váljanak el a választás előtt... xD Miről beszélünk ?
márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Én Judit mellett vagyok és megdöbbentett a baloldal legújabb messiásának kikiáltott szörnyeteg valódi arca.A királyotok meztelen, és még csak nem is cáfolja.
márc. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy vagyunk. Én leszarom, mi történik vele. Felőlem világgá is mehet.
márc. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
A pedofilsegédnek ő is aláírta a kegyelmet, együttérzésről szó sem lehet.
márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magánügye, tegyen feljelentést.


A közügy az hogy az ügyészségen a propaganda minisztérium húzza ki a vádlottakat aki a fidesz embere.

márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán nem vagyok vele...

Én azokkal vagyok, akiket ő - állítólag szintén bánatalmazottként - szó szerint szembeköpött azzal, hogy semmit nem tett értük. Mert mire számítson a gyárban minimálbérért dolgozó, egyszerű MAri a két gyerekével, mikor részegen veri Pista és nincs hova mennie, nincs pénze jó ügyvédre a válóperben, nem kap gyerektartást, ha VJ azt se tudta elérni, hogy a gyerekeit nem kelljen felvéltva nevelnie egy - állítólag - ilyen emberrel???

márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne együtt éreznünk? Valószínűleg Rogánék ezerrel zsarolják valamivel. Sajnálom őt emiatt, de azért lássuk már, mi mindenben volt benne! Politikai hisztinek nevezte a bántalmazott nőket védeni kívánó Isztambuli egyezményt, aláírta a kegyelmet egy pedofilsegítőnek, tudott a Völner-Schadl ügyről és nem szólt senkinekm, ésatöbbi ésatöbbi!
márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

NEM !!!

Judit egy szánalmas nevetséges ember. Kineveteti magát a történeteivel. Az igazságügyminiszter a takaró alatt bujkál miközben könyvekkel dobálják. :))))))

márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Tegnap/ma éjjel meghallgattam a Hajdu-féle riportot. Kettős érzésem van: hiszem is, meg nem is. Nem tudom, mit higgyek. Az viszont tény, hogy a társadalom természetéből kiindulva, valamint amik itt kéérdések szoktak lenni az "Emberek, Párkapcsolatok, stb." vonalon, van valóságaalapja a dolognak.

Úgyhogy igen: "Most mindannyian kicsit "Juditok" vagyunk", DE:

"Most mindannyian kicsit "Péterek" (is) vagyunk".

márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nem gyanús amúgy, hogy pont most jött elő ezzel a sztorival?
márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!