Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szoktatok politikai pártoknak...

Szoktatok politikai pártoknak adakozni?

Figyelt kérdés
Én most küldtem 5000 Ft-ot a DK-MSZP-Párbeszéd triónak. Nem sok, de ha ezzel is hozzájárultam Karácsony kampányához, már megérte.

márc. 28. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Minden hónapban kb 400 000 Ft-ot, de nem önként... automatikusan elveszik és adónak nevezik.
márc. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én nem élek Magyarországon, szal a Fidesz nem vesz tőlem el semmit. De szeretnék majd egyszer hazaköltözni. 5000 Ft azért nem ver a földhöz.
márc. 28. 22:33
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Én viszonylag rendszeresen adakoztam.

Aztán volt egy kis problémám a végrehajtókkal, és írtam pár pártnak, hogy vessék fel a parlamentben, mert rengeteg embert érint. (nem a saját ügyemet kértem rendezni!)

Egyik sem írt egy sort sem, és nem került szóba a parlamentben sem.

Akkor megfogadtam: ha egy ilyen probléma nekik nem probléma, akkor én is leszarom az ő kéregető leveleiket!

Azóta egy fillért sem küldtem, és nem is fogok egyiknek sem!

márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak számos rászorulók, nos ezek biztosan nem a politikai pártok. Kitartott paraziták. Hogy néhányat említsek. Albérlet pénz. Telefon pénz, öltöny pénz, benzin pénz... nem írom tovább, mert felháborító. Ha te Pestre mész dolgozni, házat, albérletet a saját pénzéből kell megoldanod, de a polipoknak minden jár, ingyen.
márc. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, adónkból élnek.
márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%
A kétfarkú kutyákat támogatom havonta. Annak legal van értelme. Arany fokozatú oligarcha címet kaptam náluk, nagyon menő.
márc. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!