Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Juditot mivel zsarolhatj...

Varga Juditot mivel zsarolhatja a Fidesz, hogy még mindig mellettük áll, és nem a volt férje mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon durva, hogy még ezek után is a Fidesz mellett áll, és képes meséket kitalálni a volt férje lejáratására, eléggé úgy tűnik hogy Rogánék keményen zsarolják őt, máskülönben jó eséllyel már rég kitálalt volna. A kérdés, vajon mivel zsarolják őt?

márc. 28. 23:36
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%

Megkapta azt a hájfejű Windischt díszpasinak, meg gondolom vele az egzisztenciát, a pénzt, amit magától nem tudna előteremteni.


(A Peter Griffin-hasonmás Windisch meg gondolom örül, hogy egyáltalán nőhöz jutott.)

márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%

" Magyar Peter egeszen biztosan nem bantalmazta, hiszen akkor a birosag nem itelte volna meg szamara a gyermekfelugyeletet a valasukat kovetoen."

Volt arra példa Anya a 3 gyermeket otthagyta az apára. Több hónapig, nem érdeklődött a gyerekek után. Aztán elkezdett érdeklődni, lett egy tárgyalás, újabb.. És az apának ítélték. Erre szépen " ellopta a gyerekeket a suliból, oviból ".

Van az a pénz, amikor a bíró megítéli.

És aki nézte a Hajdú Péter - Varga Judit interjót, az hallhatta, hogy átengedte...

Mert beígérte elpereli tőlem...

márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
87%

"Volt arra példa Anya a 3 gyermeket otthagyta az apára. Több hónapig, nem érdeklődött a gyerekek után. Aztán elkezdett érdeklődni, lett egy tárgyalás, újabb.. És az apának ítélték. Erre szépen " ellopta a gyerekeket a suliból, oviból "."


És te úgy gondolod, hogy Varga Judit esetében ez teljesen életszerű? Hogy Varga Judit hónapokra ott hagyja Magyar Péternél a gyerekeket és rájuk se bagózik? Aztán emiatt Magyarnak ítélik a gyerekeket, és az igazságügyminiszter ezért ellopná a gyerekeit az oviból? Te tényleg életszerűnek találnál egy ilyen sztorit? :)

márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%

Szektás kérdésre többnyire szektás válaszok.

Magyar-hívők, csak remélni tudom, hogy az életben nem vagytok ennyire naivak, mint ahogy az itteni véleményeitek alapján latszik.

Ahogy Varga Judit is hitt abban, hogy menthető a kapcsolata, a sok csalódás ellenére ti is mindig új erővel hisztek az aktuális bálványotokban. Míg egyik esetben a család és a gyerekek nevelése volt a tét, nálatok nulla. Míg Varga Judit látta a problémát, igyekezett megoldani, ennek érdekében elment a falig - ezzel szemben nálatok olyan kemény szemellenző van, hogy az valami hihetetlen. Egy időben Jakab Petya volt a legnépszerűbb ellenzéki "politikus", máskor meg a kis Fegyőr, egyem a buta fejét... ez mindent elmond rólatok!

márc. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Én biztos vagyok benne, hogy zsarolják. Valószínűleg ő is elég sok piszkos dologban részt vett, börtönnel vagy még nagyobb bebuktatással fenyegethetik. Odadobhatják pl a Schadl ügyben is, stb.
márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
25%

Nem fogja otthagyni.

Szerintem nem értetted a " párhuzamot ", amit írtam.

Van az a bíróság, hogy úgy dönt, " láthatási joga van ".

Nem vagyok jogtudor, csak ilyen szavakkal tudom leírni...

márc. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Nekem kicsit fura volt, hogy egyedül ott sírta el magát, hogy 'elege van a zsarolásból és csak szabad akar lenni'. Lehet, csak megérzés volt, de én úgy éreztem, az a pityergés őszinte lehet, csak nem Magyar Péter miatt. Egy bántalmazott lehet ott is kicsit bekönnyezne, amikor a fizikai, verbális bántalmazásról beszél, de Judit kicsit szánalmas mosollyal beszél az egészről, meg jaj, amúgy szerettem őt, de hát bántalmazott.
márc. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%
Varga Judit valószínűleg még mindig Fidesz érdekeltségű. Sajnos az átlagemberek ezt úgy látják, hogy ez Varga Judit műve ez az interjú, hol ott mivel másba nem tudnak bele kötni, így akarják besarazni Magyar Pétert, mert már túlságosan népszerű. Nyilvánvaló, hogy a Rogán banda áll a háttérben, Varga Judit csak egy báb. Aki ezt másként gondolja az egy agymosott. Ha ez igaz lenne amit állít, akkor pl miért várt volna eddig?Ki akarják csinálni ahogy mindenkit aki szembe megy a rendszerrel, mert féltik a helyüket
márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ha ez igaz lenne amit állít, akkor pl miért várt volna eddig?"

Vagyis szerinted aki azt állítja, hogy bántalmazó kapcsolatban él, az mind hazudik, mert miért várna, hogy kilépjen belőle?

márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem azt mondom, csak nem fura, hogy ez pont ekkor jön elő mikor Magyar Péter szembe megy az állam és már elváltak?Addig nem volt ez probléma hogy miket csinált?Már ha igaz egyáltalán?
márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!