Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Juditot mivel zsarolhatj...

Varga Juditot mivel zsarolhatja a Fidesz, hogy még mindig mellettük áll, és nem a volt férje mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon durva, hogy még ezek után is a Fidesz mellett áll, és képes meséket kitalálni a volt férje lejáratására, eléggé úgy tűnik hogy Rogánék keményen zsarolják őt, máskülönben jó eséllyel már rég kitálalt volna. A kérdés, vajon mivel zsarolják őt?

márc. 28. 23:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom, de nekem Varga Judit nem úgy tűnik, mint akinek még lenne bármi vesztenivalója.
márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem zsarolja. Exférje nagyobb esély hogy zsarolja.
márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon jól tudja, hogy önerőből képtelen lenne hozni azt az egzisztenciát, mint amiben most él, így kénytelen még mindig a fidesz csecsén lógni, annak meg, ugye, megvan az ára.
márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%

"a volt férje mellett"

Ha lenne miért mellette állni, nem a "volt" férje lenne.

márc. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

Sok mindennel, akár a gyerekeivel is. Egyébként ha megnézed v.j. vitájat aDonáth Anna Jogállamiságról, kaphatsz egy kis ízelítőt v.j személységéről, hogyan bánunk az ellenfeleinkkel. A cinizmus már az első 5 percben megnyílvánul, és a sok-sok butasága a jogállamról.


Ezzel csak azt akartam mondani, lehet, hogy nem kell zsarolni, ilyen romlott jellem, hogy kész egy maffiarendszert támogatni, és jelleméböl adódóan a vállás oka V.J több okot adott erkölcsileg is.

márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
85%

"Hát nem tudom, de nekem Varga Judit nem úgy tűnik, mint akinek még lenne bármi vesztenivalója."

Oh dehogynem. Félti az 1 és 5 millió közötti Közép-Európai Akadémiától kapott tiszteletdíját.

márc. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%
Te el vagy tévedve, Magyar Péter zsarolta és bántalmazta, nem a Fidesz.
márc. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Magyar Peter egeszen biztosan nem bantalmazta, hiszen akkor a birosag nem itelte volna meg szamara a gyermekfelugyeletet a valasukat kovetoen.
márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Hát az jó kérdés, hogy zsarolnak-e.

- Tónis féle story, ezért van esély hogy Tóni telebeszélte a fejét.

márc. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
29%
Nem hinném hogy zsarolják. Csak megkérték: hogy Jucus figyel van itt egy több milliót hozó állás. De ennek ez az ára. Persze ellelkedzesz ügyvédkedni is, természetesen a nulláról, Ha jól csinálod már az első hónapban kigazdálkodod a minimálbéredet is...
márc. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!