Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A budapesti ellenzékiek mit...

A budapesti ellenzékiek mit szeretnek Karácsony Gergelyben?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy utálják a fideszt, de Karácsony sem tett igazából semmit a fôvárosért… sôt sokak életét inkább megnehezítette.

márc. 29. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
7%

Kitette a homo zászlót.


Arra fele ez menő.

márc. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nehezítette meg? Nekem könnyebb amióta Karácsony van, a város nagy részével egyetemben.
márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem például tetszik, hogy nem tüntet ki pedofilokat mint a fideszes főpolgármester tette!


De ez csak egy példa. Sokminden szimpatikus benne: hogy nem hazug pl., mint a fideszesek, nem primitív, nem korrupt, képes értelmes magyar mondatokban beszélni, nem buta rigmusokban mint a debil kormány.


Mindenképpen méltóbb egy európai fővároshoz mint valami NER-kretén!

márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Karakán megmondó ember. Egy igazi BOSS!
márc. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Olyan csetló-botló,meg nem Fideszes kb. ennyi elég a fővárosiaknak.
márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Én határon túli magyar vagyok, nem budapesti, de nekem nagyon tetszett például az, ahogyan a székely zászlót és a szivárványos zászlót EGYSZERRE fel tudta vállalni.


Jelenleg az egyetlen magyarországi politikus, aki tényleg NEMZETBEN gondolkodik, nemcsak a nemzet egy részében (amiből vagy a határon túliakat, vagy a melegeket, vagy a kisebbségeket, vagy az ellenkező politikai oldal szimpatizánsait rekesztik ki a többiek).


Nekem pl. nagyon szimpatikus ez a felfogás, hiszen egyetlen, közös nemzet vagyunk: magyar a határon túli magyar is meg a meleg magyar is. Meg még a határon túli meleg magyar is! :)


Szomorú, hogy Magyarország olyan kirekesztő ország lett, amilyen lett - de az nagyon szép, hogy Budapest valóban minden magyar fővárosa akar lenni, még a határon túliakat, székelyeket is megjelenítve szimbolikusan!


Ez nekem nagyon szimpatikus dolog, így távolról nézve is! Szomorú, hogy a többség a gyűlöletpolitikának tapsol... :(

márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 everlight ***** válasza:
51%
Történtek az elmúlt 4 évbe fontos felújitások ami miatt érdemes volt megszavazni:
márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fideszes
ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!