Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elérhető valahol a Varga...

Elérhető valahol a Varga Judit interjú rövidített változata?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, miket mondott, de nincs kedvem végighallgatni az egészet.

márc. 29. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Persze, itt elérhető, ebben benne van a lényeg:


https://www.youtube.com/watch?v=GTXXIdzhsJo

márc. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából arról hazudott, hogy őt, hogy s mint verte Magyar Péter. De a hangfelvétel tartalmáról egy szót sem szoltak. Igazából az is csak egy ilyen Rogáni propaganda volt.
márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1: A linkelt videó jól összefoglalja a lényeget, meg magát Varga Juditot is :D :D
márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyiff nyaf bántott csúnya Peti róószz Peti , nyaff én nem tehetek semmiről szipp . Szívesen :D
ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt a teljes változata. Értrm én ha túl hosszú az uncsi.Én ezt úgy szoktam megoldani, hogy felpörgetem a lejátszási sebességet 1.75 -re úgy még érthető...


https://www.youtube.com/watch?v=W-4Sb4FtCuM&t=2939s

ápr. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges végighallgatni, egy-két mondatot meghallgatsz, végig ugyanazt mondja, csak más sztorikkal.

A neten található több száz darabos mémcunami teljesen visszaadja a lényeget: rizsál a liba folyamatosan, de a saját ügyéről, Magyarországot érintő legfontosabb dologról egy szót se mond.

Nem az ő, hanem a mi szégyenünk, hogy hagytuk, hogy ilyen senki(k) vezessék az országot, és ellopják a pénzünket.


Ideje lenne felébrednünk.

ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy igazat mond, vagy nem, a kutyát nem érdekli.

Egy érdekházasságban ez a normál, hogy gyilkolják egymást folyamatosan, de azért kifelé megy a színjáték.

Erre kaptál a fizetésüket.

ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!