Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő politikai szakemberekről Deák Dániel, Bohár Dániel, Déri Stefi, Kötter Tamás, Trombitás Kristóf?

Figyelt kérdés
márc. 29. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Politikai szakemberek 🤣🤣🤣🤣
márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem írtál akkor szakembereket?
márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
"Te idejössz...és utasítasz...😡😡😡"
márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Náluk jobban már csak Gáspár Győző adóügyi szakértőt, Deutsch Tamás gyógyszerhatástani kutatót és Borkai Zsolt közösségszervezési és felnőttoktatási professzor urakat tisztelem.
márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom szarembereket akartál írni csak kijavította a teló...
márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos be kell tartanunk az oldal moderálási alapelveit, ezért egészen őszinte nem lehetek ezzel kapcsolatban.


Elég ha annyit mondok, ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... és az édesanyjuk is.

márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A magyarság legalja az amelyik idegen érdeket hűen szolgál propagandistaként, jól megfizetve a pénzünket ellopva. Sábeszgojok egy likudista párt szolgálatában. Hazaárulók. Ez a véleményem.
márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a szakember elgépelés volt és "szarember" akart az lenni.
márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig várom a felsorolást a propagandista szarkupacok nevei után gondolom az akart jönni.
márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én anno amikor ők lettek az arcok az M1 és kb tyúkeszű, még nem ismerve net híján az ellenzék hangjait, olykor nézegettem az m1 és ott Deák Dánielt sokszor láttam, nem volt szimpatikus. Kétségeggel fogattam, hogy ő bárminek is hiteles szakértője lenne. Semmit nem tudtam Ellenzéki hangokról, netem sem volt, de mégis megéreztem, hogy itt valami nagy átverésről van szó. Hiteltelenek és túlzóak voltak az állításai. Nem tudtam miért olyan ellenszenves, nem egy bizalomgerjesztő.

Valahogy ösztönösen megérzem, ha baj van a toronyban. Olyan 5 év után lett néha netem, de nem pocsékoltam politikára(YouTube), lényegében itt tudtam meg a gyk-n (nem kell ehhez sok net, ha kevés netem volt itt olvasgattam) hogy nem tévedtem, jók voltak a megérzéseim.

márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!