Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Varga Judit miért nem hamarabb...

Varga Judit miért nem hamarabb vált el?

Figyelt kérdés
Olvasom ,hogy legalább 10 éve verte Magyar Péter a férje, meg a Fideszben is tudták ezt. Akkor miért nem hamarabb tett lépéseket.
márc. 30. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10: Őszintén nem tudom, hogy miben voltam bunkó a kommentemben, és nem is volt szándékom. Mindenféle irónia nélkül kérdezem, hogy el tudnád mondani, hogy mit fejezhettem volna ki intelligensebben is? Komolyan nincs bennem rossz szándék, de ha van eszköz, hogy jobb vitapartner legyek és nem látom, hálásan fogadom, ha elmondod.
márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy azt feltételezed, hogy aki nem ugyanazt mondja mint te, azt biztos behülyítette a propaganda, fideszes, egész nap a tv-csüng, stb. Legalábbis ez jön le abból ahogy írsz. Az hogy valakinek volt e ideje figyelmesen megnézni a videót, az pártállástól független, nekem éppen most volt időm rá pl, de sajnos a legtöbb ember csak belenézeget abba is.
márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Meh, igazad van.
márc. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én láttam az interjút, de sok ilyen megszólalásra nincs teljes rálátásom, mert egyszerűen nincs időm végignézni, szóval az ilyen infókat inkább közlés jelleggel írom inkább, mint lekezeléssel. Köszönöm, hogy vetted a fáradságot kifejezni azt, hogy mivel generáltam indulatot, pedig nem lett volna "kötelező".
márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem értem miért tartod magad olyan nagy embernek hogy akkora hatással vagy másokra hogy indulatot generálj. Ez csak egyszerűen más vélemény volt.
márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: :D Bocs, hogy jóindulattal fordultam hozzád. Meghallgattad már a Varga Judit interjút? Vagy a tájékozódásra továbbra sem jutott idő a segged földhöz verése közbeb?
márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Légyszi legalább annyi igényetek legyen már magatokra, hogy a nektek szóló propagandát értő figyelemmel végighallgatjátok.

tegnap 17:23



10/16 A te válaszod:

9 Megvolt, kösz, bár nem nekem szól a propaganda, nem gond értelmezni, ahogy véleményt alkotni se, ha meg nem egyezik a tiéddel, azt azért fel lehetne dolgozni intelligensebben is."


Nem értem miért gondolod hogy az "ennyi igényetek" kifejezés után ha megjátszod itt a higgadtat, az majd sikeres lesz.


És mint jeleztem, végighallgattam értő figyelemmel.

márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ki játszik higgadtat? Te miről beszélsz? :D Amúgy meg, ha te végignézted, akkor nyilván nem neked szólt a kommentem, de a kérdező például olyan leírást írt, amiben valótlanság van. Te vagy az, Bohárember? Kb. azt a szintet hozod. :D
márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!