Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatása lesz a Fidesz...

Milyen hatása lesz a Fidesz népszerűségére, ha kiderül, hogy Varga Judit hazudott és ő volt az, aki ököllel arcul csapta, megrugdosta szegény Magyar Pétert?

Figyelt kérdés
Magyar Péter szerint vannak szemtanúk.

márc. 30. 01:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
A Fidesz népszerűségére az lesz hatással, ha hivatalosan is kivizsgálják a hangfelvételen VJ szájából elhangzottakat. Minden más, hogy ki ütött kit, érdektelen, csupán figyelemelterelés a Fidesz számára kínos felvételről.
márc. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Kínos ez a fidesznek.. Mert mindenről dumált ez a bábu, csak a kegyelmi ügyről nem.

És nyíltan nem beszélt róla.


Ez meg ellentétes hatást hoz.

Még többen lesznek mp rajongók látva milyen elszántsággal próbálja terelni a lényegi témát a pedofidesz

márc. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2


Szerintem meg túlbecsülöd a társadalmunk logikai készségét...


Sajnos ha 0-24-ben a Varga-Hajdú interjút nyomja a propaganda, az tényleg eltereli a társadalom figyelmét a hangfelvételről, az emberek azt sem fogják realizálni, hogy ez egy figyelemelterelés.

Remélem nem lesz igazam, de eddig kivétel nélkül mindig így úszta meg a botrányokat a kormány, most miért ne lenne így?

márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen hatással nem lesz.

A nőről süt az agresszió.

Egyébként meg teljesen mindegy, hogy mit hazudik.

Kimosdatják fideszesen.

márc. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A 3-asnak teljesen igaza van.
márc. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz hinni Varaga Judittnak.

Amikor a fidesz politikai tőkét tudott ebből kovàcsolni, akkor odadobtàk.


Félek, hogy ez sem fogja eléggé megütni az emberek ingerküszöbét, sok ilyen ügy volt, pl. Szájer.

De ez sem hatott, pedig az tényleg undorító volt.

márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szájer inkább vicces volt
ápr. 1. 01:33
 8/14 anonim ***** válasza:

#3

Ez most nem fog ilyen könnyen menni. Bármelyik posztnál az a topkomment, hogy mi a helyzet a felvétellel, hahó. Ezen fog állni vagy bukni a dolog, hogy az április 6-i tüntetésen a releváns dolgokra fogják-e tudni helyezni a hangsúlyt. Ha ott sokan lesznek, és kiemelik a fontos és érdemi dolgokat, akkor ez a jelenlegi kommunikációs bombagyár összeomlik. Mert kiderül, hogy 0 haszna volt az áldozatpolitikának és nem hatott az embereken. A probléma akkor lenne, ha még az ellenzék szervezné a tüntetést, mert akkor garantáltan mindent elcseszne, ahogy eddig is tették. Ha ellenzéki politikusok szónokolnának és a NOÁR menne ki rappelni, akkor 100% pontos lenne amit írsz , de most hála istennek ők a helyükre vannak parancsolva és nem szabad kárt tenniük.

ápr. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

8

Remélem neked lesz igazad, ugyanakkor a Facebook meg úgy általában a magyar internet 80-90%-án ellenzéki beállítottságú emberek írását olvashattad a botrányok előtt is és mégis itt a 2/3ad tehát ebből én nem vonnék le következtetés, hogy hol milyen arányban írnak a kormány ellen.

ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

Én arra reagáltam, hogy sikerül a propagandának elterelnie a figyelmet erről az ügyről anélkül, hogy az emberek észrevennék (amit 3mas válaszban írtál). Azt nem tudom, hogy ennek ellenére a kormánypárti bázisszavazók vidéken továbbra is ellensúlyozzák-e a szavazatok számát és hol tud mozgósítani. Pl Borkait is megpróbálták elhallgatni és teljesen elbuktak vele, de mégis megszavazták őt Győrben. Amit a #9-es válaszban írtál abba én bele se mentem. Az elbizonytalanításra írtam, hogy nem fog működni és nem tudját tematizálni a sajtót ha most tényleg összeverődik egy nagy tömeg legközelebb és elég nyilvánvalóvá válik, hogy Varga áldozatpolitikájának annyi, hatástalan lesz utána.

ápr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!