Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszek, kire szavaztok a...

Fideszek, kire szavaztok a főpolgármester-választáson Budapesten?

Figyelt kérdés
Most légyszi csak a fideszes, budapesti lakosok válaszoljanak. Kívancsi vagyok a véleményükre.

márc. 30. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergely
Szentkirályi Alexandra
Vitézy Dávid
Brenner Koloman
Grundtner András
Egyéb
Nem tudom még, valszeg Vitézy
Nem tudom még, valszeg Alexandra
Nem szavazok
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Akinek a legtöbb esélye van Karácsonnyal szemben. Ez jelenleg szerintem Vitézy. Nekem mindegy ki lesz, csak Karácsony tűnjön el, mert szégyen ami az ország fővárosával történik.
márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
22%
Én szívem szerint a volt polgármester urat szeretném vissza, de sajnos túl idős hozzá. Úgy éreztem az ő vezetése alatt nem volt komoly fenakadás dugók, és a hajléktalan embereket is el tudták tüntetni mindehonnan meg stb. Karácsony azon kívül, hogy a hármas metrót BEFEJEZTE és képes volt a budapest bérletet engedni ( amúgy ez nagy disznoság, hogy azon vesznek össze, hogy a pesti bérlettel lehesse-e Budapesten is utazni) tehát ezeken kívül semmit nem csinált. És igen, a Lánchíd az szóra sem érdemes... és egyéb végzetségi hiánnyoságok is komoly számban sorakoznak. De persze a te véleményed is érdekel mint ellenzéki/független szavazó.
márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
ezek a 3 pontos válaszolók nonstop vannak fent :D
márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2) Nem értek veled egyet ezekben a kérdésekben, de elfogadom a véleményed. Nem érzem katasztrofálisnak Budapeset, sőt ahol élek, második kerület, Őrsi Gergely kerülete, kifejezetten sokat fejlődött azóta, hogy Láng Zsoltot leváltották. Itt tényleg működik a zöld politika, nem csak egy lozung.
márc. 30. 14:10
 5/13 anonim válasza:
Én értem, hogy a második kerületben ment a zöldítés és ez nagyon szép. Én is látom mindennap, de biztos, hogy budapest csak budából áll? Pesten és valahol Budán is katasztrofa. Azzal, hogy elültetnek egy fát az utak és még sok más nem változik. Másra is kéne gondolni ami elvileg K.Gergelynek a fő céljai közé tartozik.
márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Amig nincs krumpli, nem szavazok!
márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha nincs más női jelölt, akkor Szandira. Ha Donáth Anna is indul, akkor rá.
márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hypno ***** válasza:
38%
Amíg csak ilyen "ha ló nincs a szamár is jó" jelöltekkel, félgőzzel, szívtelenül fut neki a fidesz, szerintem egy igazi fideszes maradjon otthon és ne szavazzon, amíg a pártja annyira sem becsüli, hogy értelmes jelöltet állítson.
márc. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#8


Miért? Szentkirályi Alexandrával mi a problémád?

ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 hypno ***** válasza:
40%

#9


Van neki és a miniszter férjének öt kaszinója. Vajon a bizniszből leeső milliárdok, vagy Budapest érdekei fontosak neki?

ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!