Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott leszel Magyar Péter...

Ott leszel Magyar Péter Április 6-ai tüntetésén?

Figyelt kérdés

márc. 30. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Még nemtudom
53 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
6%
Birka tábor-2 By: BP!
márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen. 220 km-t utazok hozzá saját költségen. :)
márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Van napi vármegye jegy 1000ft
márc. 30. 17:27
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem, de nem is Budapesten élek.


Ugyanakkor nekem ez az egész nagyon érdekes, mert Magyar Péter egy pentito(informátor aki vall a maffia ellen).

Normális országban, ezek vádalkut kötnek, ehhez képest nálunk egyesek azt szeretnék, hogy ő legyen az új vezér. Ha tud bármi terhelőt akkor neki ezzel kutya kötelessége lenne előállni, de ezért jutalmat, helyet a politikai életben mégis mi alapján vár el? Ha jól kijöttek volna a feleségével és nem kerülnek ki a pixisből még mindig milliós fizetésekkel élősködne rajtunk.

márc. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az országos az 5000ft
márc. 30. 17:30
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
#4: Szóval Magyarország kormánya egy olyan maffia, ami még maffiáskodni sem tud normálisan, ezt fogalmaztad meg. Teljesen egyetértek.
márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%
Нет
márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Térjetek már magatokhoz! nem láttok tisztán? kormánybuktatás valósulna éppen meg, ami halad is előre, de ki akar buktatni? annak tudjátok milyen érdekeik vannak az országra nézve? olyan hogy könnyen a nyalóka végére kerülhet az egész ország!

A baloldal legutóbb nem kormányt akart buktatni esetleg? vagy tévedek?? de az a szerencsétlenkedés amit levágtak az kegyetlen volt!

Na de most MP-rel szintet léptek! és nem látjátok! Titeket a hamis próféta is simán csőbe húzna....

Értem én hogy mindenki buktatni akar, de én ebből nem kérek, így nem.

márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Én mindenképpen ott leszek.
márc. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

#8: Ezt a próféta meg messiás szöveget csak és kizárólag a kormánypropaganda tolja, látszik, hogy honnan tájékozódsz.


Csak 1 napra csinálj egy olyan kísérletet, hogy reggel felkelsz, a napi infó morzsádat mondjuk a telexről szeded fel és a facebookot a magad bekövetett gépezeteivel magad mögött hagyod, este pedig hagyj magadnak fél órát, amikor elmélkedsz az olvasottakról. 1 nap, semmit nem veszíthetsz.

márc. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!