Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott leszel Magyar Péter...

Ott leszel Magyar Péter Április 6-ai tüntetésén?

Figyelt kérdés

márc. 30. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Én is.
márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Én is ottleszek.
márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

#5


Nem a kormánytól várom el, hogy normálisan viszonyuljon Magyar Péterhez. (ez az ügyészség dolga és eddig ők még nem akarták megkoronázni a Duna jegén MP-t)

De az ellenzéki érzelmű emberek lehetnének kritikusabbak vele kapcsolatban, mert az egy vicc, hogy állítása szerint bűncselekményekről tud de nem hozakodik elő, mert ő ebből politikai karriert szeretne kovácsolni.

Tényleg akik vele mennek ki tüntetni azoknak elmentek otthonról? Egy olyan embert akarnak Orbán helyén látni aki még ma is boldogan szolgálná ki ezt a rendszert ha nem rúgják seggbe?

márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

#13: Igen, egy olyan embert akarok Orbán helyén látni, akit árulónak címkéz az egész korábbi közege, ezért nem lesz korlátlan hozzáférése az egészségügyre, igazságügyre, oktatásra fordítandó pénzekhez. Lehetne jobb? Lehetne. Van jobb? Nincs. Jobb, mint aki uralja ezeket a területeket? Jobb. Van kilátásunk ennél jobbra? Nincs.


Ennyi a magyarázat. Mások is látják, hogy nem 100%-os, de a maga megkérdőjelezhetőségével is jobbak a kilátások, mint Orbánnal, és 14 éve nincs jobb alternatíva. Szóval én támogatom.

márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem, de a szavazófülkében ott leszek.
márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
10. Én nem hagyom teljesen félrevezetni magamat, gondolkodjatok már el azon hogy az uccsó pillanatig pfideszes volt! és hopp lás csodát! VJ megmentésére siet majd kormányt akar buktatni atombombákkal, aztán meg ismét egy zavar a fejben VJ ellen fordul, már nem cél a kiállás mellette! Nem fura? Új világrend van, az európai vezetők asszisztálnak az őrülethez! OV is is egy 2színű (habár már szivárvány is) talpnyaló pöcs! De útban van az új világrend felé, nagyon! így kivel próbálják eltakarítani a f**zba? MP-rel, aki a hazudozást min pfidesz szinten űzi!!! Én teszek a fideszes rizsázásokra, egyszerűen veszélyt érzek ebbe a csávóba! ez később úgy is kiderül.
márc. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

"OV is is egy 2színű (habár már szivárvány is) talpnyaló pöcs! De útban van az új világrend felé, nagyon! " Ezt úgy értem ő is asszisztál, de a tempó és irány nem jó! el kell távolítani, más szél kell a vitorlába!

Mi van öcsisajtok? fáj az igazság úgye? se látni se olvasni nem akarjátok!? jól van az nektek.

márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
#17: Én őszintén szólva nem is értem a 16-os okfejtését, még ha emiatt ostoba öcsisajtnak bélyegezel, akkor sem. Tudnátok tényeket és okokat felsorakoztatni?
márc. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!