Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egy nárcisztikus...

Magyar Péter egy nárcisztikus ember? A rém tettei miatt magyar politika szégyene és Magyarország köz ellensége lett?

Figyelt kérdés
A nő verők mind Magyar Péter szégyent hoznak a becsületes politikus emberekre.

márc. 30. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Jár a krumpli!
márc. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére a pedofilok nem hoztak szégyent
márc. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy szakember tudna nyilatkozni, aki készít róla egy diagnózist.


Attól még hogy a WEBBeteg.hu-n elolvasol egy cikket, még nem leszel felhatalmazza arra, hogy egy másik embert nyilvánosan diagnosztizálj mentális betegséggel.

márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez a nőverő téma már lejárt lemez, legutóbb se jött ki belőle jól a fideszes sajtó

[link]

márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
"becsületes politikus" - nem tudom értelmezni a kifejezést
márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Csak hergelik szerencsétlen fideszeseket. Én már láttam mi a következménye ennek, amikor kérdezték őket Magyar Péterről. Így nyomogatják rajtuk a gombokat, mint a híres focista aki befejelt ellenfele mellkasába, ami miatt piros lapot kapott, és csapata elvesztette a bajnokságot. /A mezét akarta odaadni, -felpróbálni- Inkább a húgodat. Erre rágot be, és nem vette észre mire megy ki a provokáció/
márc. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Hogy retteg a fidesz. :D
márc. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem tűnik nárcisztikusnak. Vegighallgattam Judit siránkozását is, de ezek a tettek nagyon nem nátcisztikusra vallanak. Ez tényleg csak egy megromlott kapcsolat.


De szívesen olvasnám szakemberek észrevételeit is. Nekem csak annyi tapasztalatom van, hogy van pár nárcisztikus a családban, és az nagyon más, mint amiket Judit megfogalmaz.

márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Vakkomondor?
márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak, hogy a tények is ide kerüljenek: Azóta maga Varga Judit ismerte be egy interjúban, hogy ő többször is megütötte Magyart, azt viszont egyszer sem mondta ki, hogy Magyar valóban verte volna, csak azt ismételgette, hogy csúnyán beszélt vele. Ez valószínű fedi az igazságot, a többi pedig Tóni propagandagépezetének szüleménye :)
márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!