Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet Magyarországon...

Miért nem lehet Magyarországon egy átlag fizetésből megélni, miért kell mindenhez egyetemi végzettség, hogy az ember jól éljen?

Figyelt kérdés
21 éves korom óta dolgozom, és semmire sem mentem vele. Fizetem az albérletet, és nem tudok félre rakni, de meg 0-ra sem jövök ki, ugyanis mínuszba kell mindig mennem a folyószámla hitelemmel...

márc. 31. 11:40
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
Költözz ki az albérletből, vagy keress lakótársakat, akikkel tudod a költségeket csökkenteni. Úgy nyilván "nem mész semmire", ha elfogy a pénzed hó végére, ennek a felismeréséhez valóban nem kell diploma.
márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
És hova menjek, ha kiköltözök az albérletből?
márc. 31. 12:03
 13/38 anonim ***** válasza:

ma 11:51

[link]


A néni telex szerint keresett nettó 500 ezret tavaly tavasszal. (750 bruttó)

266 ezer a bruttó minimálbér (223 ezer ember kap ennyit), 326 ezer a bérminimum (741 ezren kapnak ennyit). Tényleg hihetetlen ha egy gyári melóval is lehet 700-800 bruttót keresni, hogy az képes felhúzni az átlagot 600-ra?

márc. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

ma 12:03

Menj el pl. Nyugat-Magyarországra dolgozni, rengeteg cég ad szállást, vannak akik magánházakban és mellette még kapod a rendes fizetést is.


Ha csak az albérlet, rezsi árát rakod félre az is milliós összeg egy évben.

márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
35%
Aztán majd ha rákos lesz az akkugyárban a kihullott hajára kenheti az 500ezrét. Vagy hitegetheti magát nemattóóvan
márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
ilyen a politikai berendezkedés.
márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Hova menj? Én visszaköltöztem a szülőkhöz, amikor nehéz helyzetbe kerültem, kellett egy kis idő, hogy összeszedjem magam, és csak akkor költöztem újra külön, amikor megvolt a háttér és lehetőség, hogy ne is fogyjak ki a pénzből.
márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
A szüleim nem engedik velük lakjak, ők küldtek el albérletbe
márc. 31. 12:09
 19/38 anonim ***** válasza:
Állj össze valami gazdag pasival/nővel és költözz be hozzá .
márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
76%

ma 12:09

Ha már albérlet, talán lehetne valakivel közösen bérelni ha szeretnél pénzt félrerakni. Keresni másik állást ami jobban fizet.


Az mért nem játszik, hogy elmész Gödre és keresel 100 ezerrel többet és költesz rezsire 150 ezerrel kevesebbet?

1 év alatt 3 milliót le tudsz rakni, 4 év alatt megvan az önrészed egy normális lakásra és mehetsz oda dolgozni ahova szeretnél, mert a saját ingatlanodban élhetsz.

márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!