Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy sokan...

Mi az oka annak, hogy sokan mondják, hogy orban miatt le kell váltani a kormányt, 4 évente azonban mindig újra megszavazzák, ennek ellenére?

Figyelt kérdés

márc. 31. 20:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert vannak, akik leváltanák, vannak akik meg.

De, olyanok is vannak, akiknek közömbös.

márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
Sokan mondják, de nem elegen.
márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
70%

Mert a magyarok 60% nem is tudja felfogni mi történt a kegyelni üggyel, vagy a hangfelvétellel


A propaganda úgy kiforgatta (ezt is és a 14 èv dolgait), hogy sokan annyira át lettek hipnotizálva, hogy fel se fogják.


Orbán mindent jól csinál, mindent. Ha valaki kritizáljaakkor tudjuk, hogy jól teszi, mert csak a SorosBrüsszelBiden akarja csak megbuktatni.

márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%
200 milliárdos propaganda?
márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
24%
Azért, mert a kisebbség hangoskodik.
márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
89%
Elárilom a titkot: nem azok szavazzák meg, akik szerint le kéne váltani.
márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%
3, Vagy nem is érdekli őket. Például az én életemre semmilyen hatással nem volt, hogy ezek kiderültek. Se otthon a családdal, se a gyerekekkel a suliban, se a melóban nem volt változás, a boltban sem szálltak el az árak. A legtöbb embernek ez elég, ha ő maga jól elvan, akkor nem is akar igazán változtatni semmin, szóval egyelőre nincs "kormányváltó hangulat".
márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Bemásolom, amit pont most írtam egy másik kérdés alá arra reagálva, hogy tessék az ellenzéknek több szavazatot szerezni és akkor le lesz váltva a fidesz.


"Csak tudod ez nem ilyen egyszerű, mivel a gond a fidesz által bevezetett győzteskompenzációval és az Orbán-uralta közmédiával van. A győztes-kompenzáció nélkül nem lenne a fidesznek 2/3-a. Ha a közmédiát sem használhatná a kormánypropaganda állandó sulykolására, valószínűleg még fidesz-győzelem sem lenne. A súlyos közpénz milliárdokról nem is beszélve, amit hirdetésekre, megafonosokra, plakátkampányra éget el a fidesz.



Ezek az eszközök az ellenzéki pártok kezében nincsenek meg, úgyhogy eléggé kiegyenlítetlen és sportszerűtlen a verseny. Győzteskompenzáció, közmédia, kampányolásra költött közpénzmilliárdok: ezeknek az eszközöknek a kizárólagos birtoklásával bármelyik másik párt is győzelmet tudna aratni egy országgyűlési választáson."

márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a média dolgot túltoljàtok.400 fős faluban lakom,se nekem se a szomszédokkal nincsen már tv előfizetése,mindkettőnknek HBO max-ja van.A néven tájékozódik szinte mindenki,ahol az ellenzéki tartalmak túlsúlyban vannak.A kocsmában meg egyfolytában az RTL híradó megy,szóval az erős túlzás,hogy a köz tv propaganda miatt nyer a Fidesz.
márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
69%
#9 Én is faluban lakom, bár nagyobban. Bár nem néztem be minden házba, de ahol jártam, mindenhol volt tévé. Kocsmába nem járok, ott nem tudom, mi megy rajta.
márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!