Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka annak, hogy sokan...

Mi az oka annak, hogy sokan mondják, hogy orban miatt le kell váltani a kormányt, 4 évente azonban mindig újra megszavazzák, ennek ellenére?

Figyelt kérdés

márc. 31. 20:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
25%
Választási csalásnak hívják.
márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
10) Tv-je mindenkinek van nyilván, csak a kérdés, hogy vane még klasszikus előfizetése.
márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
33%

#12 Lássuk be, a 'te és a szomszédaid' nem túl nagy merítés, ahhoz pedig kifejezetten kevés, hogy reprezentatív mintának vegyük. :D Így komolyabb következtetéseket sem lehet levonni belőle.


Úgyhogy! Megnéztem, van-e erről statisztika, és van! Parancsolj kérlek:

2023. IV. negyedév: Televíziószolgáltatás előfizetéseinek száma, ezer db: 3 556

Az annyi, mint 3 556 000, három és fél millió előfizetés. Átlag hány ember jut egy előzfizetésre? 2-3? Mert ha van egy 3 fős család, ugyebár oda is elég 1 darab előfizetés. De tegyük fel, hogy Magyarországon átlagosan 2-en élnek egy háztartásban, akkor is 7 112 000 ember a 9.5 millióból. Több, mint 7 millió emberhez jut el a kormánypropaganda a köztévén keresztül.


[link]

márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
50%
13) De olyan háztartás nincs, ahol van tv előfizetés és csak a köz tv propaganda jut el. Mindenhol benne van az alapcsomagban a Köz TV mellett az RTL is.
márc. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
55%
"Az annyi, mint 3 556 000, három és fél millió előfizetés. Átlag hány ember jut egy előzfizetésre? 2-3? Mert ha van egy 3 fős család, ugyebár oda is elég 1 darab előfizetés. De tegyük fel, hogy Magyarországon átlagosan 2-en élnek egy háztartásban, akkor is 7 112 000 ember a 9.5 millióból. Több, mint 7 millió emberhez jut el a kormánypropaganda a köztévén keresztül." A kormánykritikus hírek ugyanőgy eljutnak 7 millió emberhez az RTL-n keresztül. Ahogyan írták mindenhol benne van a köz tv mellett az RTL is a legolcsóbb csomagban, meg sima parabolával is fogható a köz tv mellett ingyen
márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%

Én sem nézek tévét, úgyhogy nem igazán vagyok képben a csatornákkal. Mindketten az RTL-t emlegetitek, mint ellenzéki csatorna. Ennyi? Egy darab? Megnéztem, hogy mennyi köztévé van:


"Magyarországon a közszolgálati médiaszolgáltatásokat üzemeltető Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. televíziós kínálata az M1, az M2/Petőfi TV, a Duna TV, az M4 Sport, a Duna World és a kábelszolgáltatóknál elérhető M3 retrócsatorna műsorfolyamaiból áll."


Az annyi, mint 6 darab. Meg úgy tudom, régen az ATV és HírTV is ellenzéki volt, mára pedig ezek is fideszesek lettek. Továbbá a 'közmédia' szó nem csak a köztévét jelenti, hanem az írott médiát is. Viszont a legfőbb kérdés: melyik párt ural még annyi médiát, mint a Fidesz?

márc. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

"Sokan mondják"

Tudod az átlag fideszes, DK-s és MSZP-s szavazó nem tud idejönni, hogy bármit is mondjon. Koránál fogva nem látott még internetet. Úgyhogy ne csak a netről meg a haveri körödből szedd össze, hogy mennyi ilyen, olyan, amolyan véleményt hallottál, mert félre fog vezetni.

ápr. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
16-os a HírTV valóban ellenzéki volt: 2003-2010 tájékán.
ápr. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
16)De miért lenne az ATV fideszes? Ha a közületi műsorait,mind a műsorvezető (pl Rónai Egon),mind a meghívott szakértők,mind a meghívott politikusok többsége ellenzéki.
ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
#19 Azt írtam: úgy tudom. Lehet, hogy tévedek. Minden mást alátámasztottam forrással, ezekről beszélgessünk inkább. Meg a kérdésemről, hogy melyik párt ural még annyi médiát, mint a Fidesz? Mert ez lenne a lényeg.
ápr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!