Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar webshopok megveszik...

A magyar webshopok megveszik Temuról a termékeket majd háromszoros áron eladják és feljelentik a Temut, hogy túl olcsó. Minden, amihez a magyarnak köze van, ennyire legalja?

Figyelt kérdés
Szégyen ez az ország.
márc. 31. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Jól értem, hogy a temun csak gumihalat árulnak? Nem egy nagy üzlet
ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

"Pintér, már több vitánk volt ugyanilyen alapokon. Kezdem azt hinni, hogy mégis tudsz magyarul, csak szándékosan félremagyarázod, amit a másik ír. Ilyen rosszhiszemű hozzáállással nem lesz itt sok barátod."


Mert most mivel van a problémád. Írod, hogy a hazai boltok beszállítóktól szerzik be a kínai vackukat. Azok a beszállítók nem pontosan ugyanabból a Kínából, ugyanannak a diktatúrának a rabszolgamunkának a termékét hozzák be? Vagy Ők azt állítod, hogy nagy tételben drágábban jutnak hozzá a kínai tömeggyártott olcsó vackoknak, mint mondjuk Én itthon a gép előtt ülve a Temu-ra felmenve? Ebben mi a hiba?


Oké, hogy nem vagyok Neked szimpatikus, nem barátkozni járok ide fel. De hol a hiba a gondolkodásomban? Világíts rá konkrétan, idézz a szövegemből és arra írd, hogy hülyeség, mert így most ideböfögve annyit, hogy hülye vagyok, az nem mond sokat. Mutass rá, hogy hol tévedek! Kérlek!


"Jól értem, hogy a temun csak gumihalat árulnak? Nem egy nagy üzlet"


Látom nem igen olvastál bele amit írtam:

" Vagy talán akik több ezret rendelnek lehet még olcsóbban kapják a gumihalat (( a gumihal csak egy példa ))."

ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

A kínai rabszolgamunka kb ugyanaz mint amikor valaki mo-on gyárban 12 órázik 2 műszakban stb.

Ilyen alapon a nyugatiak is mondhatják, hogy azért olcsó a kocsi meg az akku mert a magyar diktatúrában a rabszolgák olcsón dolgoznak.

Magyarország európa kínája.

ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ezen kár vitatkozni mert tényleg temurol meg alirol szerzik be ezeket a kisebb műanyag tárgyakat a kereskedők. A halas peldanal maradva az teljesen valid.

Tudom, mert mi is így csináljuk, meg mindenki akit ismerek.

Megveszi pár szazert és eladja ezrekert

ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Persze, hogy így megy, nekem is dolgozik ismerősöm ilyen cégnél. Hányadék.
ápr. 1. 11:41
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Akik lepontoztak azok szerint a boltosok beszerzői nem Kínából szerzik be? Vagy Kínából szerzik be, de drágábban,mint ahogy egy átlag ember a Temuról megrendeli? Ha a boltosok beszerzői drágábbak a Temunál, akkor a boltosok a drága beszerzők helyet miért nem az olcsó Temuról szerzik be?

Akik lepontoztak, meg aki írta, hogy vitatkozott már Velem, azok megtudják ezt válaszolni, vagy csak a lepontozásra van agykapacitás?

ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
IGEN
máj. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szóval?
máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgysem fog senki felelni. :(
máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!