Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalék lenne a különbsé...

Hány százalék lenne a különbség a Tisza Párt és a Fidesz között, ha 3 héttel később rendezik az EP választásokat?

Figyelt kérdés
Folyamatosan jött fel a Tisza Párt!

jún. 18. 12:02
A kérdező szavazást indított:
A Tisza párt szorosan több szavazatot kapna mint a Fidesz!
Kevesebb, mint 5% maradna a Fidesz előnyéből!
5-10%-al több szavazata lenne a Fidesznek!
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Több. Már esnek szét
jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Már a tisza is megy a bilibe
jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
3 hét alatt több helyre is eljutott volna így több szavazója lenne a Tiszának. Ha megnézed a statisztikát: láthatod, hogy az összes olyan kis város, megyeszékhely, falu ahol Magyar Péter járt ott %-os arányban szinte fej-fej mellett van a Fidesszel, ez meg korábban nem volt így. Tehát 3 hét az plusz 100 település plusz, ergo simán lehetett volna 1,6 millió szavazazta.
jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Melyik propaganda adó mondja hogy esik szét a tisza? Nevetni akarok a hülyeségeken úgyhogy belinkelhetnétek.
jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

4


Már két hónapja megmondták kipukkant a lufi. Aztán 30% lett. Mi lett volna a ha nem pukkan ki :)

jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem inkàbb az szàmít, hogy làtjàk az emberek h a tisza a legerõsebb ellenzèki erõ. Ha pl most lenne egy 2. Ep választás akkor biztos h 5%-kal többet kapna. Sok ismerõsöm úgy szavazott törpepàrtokra (2rk, mmm, momi, kutyapàrt) h am szimpi neki a péter, viszont szerette volan ha a màsik kicsi is kijut. Legtöbben azt mondtàk h péter már úgyis kijutott, had jusson ki màs is. Ezek most Petire hùznák, mivel am kukába megy a szavazat. Sztem kb 45 fidesz-35 tisza lenne most az aràny...
jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezen kár gondolkodni...a 2026 is országgyűlési választásokon mennyi lesz a különbség?

Én azt sejtem, hogy a Fidesz kb 2/3 ot, vagy ahhoz közeli mandátumot szerez.

A Tisza nem árad már, azon túl vagyunk, amúgy is, az áradás után mindig apadás jön...

jún. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Választás után mindig a birkaösztön van: erõsebbhez hùznak a birkák... vagyis Petya most többet kapna, mivel õ volt az EP legnagyobb gyõztese
jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha még lett volna idejük kampányolni eljutni még több helyre, akkor már még közelebb lennének a Fideszhez. Persze így is többet értek el mint amit vártak, meg én sok ismerősömtől hallottam azt hogy most még nem szavaztak a Tiszapártra hanem inkább a DK-ra meg Momentumra is szavaztak páran mert van akiknek az szimpatikus. De most a választási eredményekből látják hogy a Tisza párt baromi szép eredményt ért el, és ezek után már másra szavazó ismerőseim is úgy gondolják hogy a 2026 os választáson Tiszára fognak szavazni mert látják hogy egyre esélyesebbek, persze sokat számít az is hogy addig miket csinálnak, milyen programmal, csapattal áll elő Magyar Péter stb... mert ez sem mindegy. Meg én személy szerint bízom abban hogy addigra lesz annyi pénzük, meg támogatójuk hogy jóval nagyobb kampányt tudjanak összehozni és tényleg eljussanak mindenhova még a legkisebb, legeldugottabb falucskába is, mert ha ott is sikerül elég sok embert meggyőzni, felvilágosítani arról hogy mi a valóság, akkor azzal már nagyot üthetnek.
jún. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!