Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire fanatikusok a...

Miért ennyire fanatikusok a Magyar Péter csoportjában? Rosszabbak még a fideszeseknél is, egyikkel sem lehet vitázni, egyből anyáznak? Ez nekik komolyan reális cél április 6-án?

Figyelt kérdés

Aktívan olvasgatok mindenféle médiát. Van egy Magyar Péter féle nyilvános csoport, ahol rákérdeztem a reá hogy mit várnak az április 6-i tüntetéstől. Egy ember írta, hogy elég 200ezer tüntető és utána előre hozott választásokat fognak tartani. Erre írtam a véleményem, hogy ez nem fogja s kormányt meghatni, meg is indokolta, aztán elkezdtek anyázni stb. Eztan odaírtam, hogy hülyébbek vagytok, mint a fideszesek.


Komolyan ezt várja valaki április 6-tól?



ápr. 1. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

“ odaírtam, hogy hülyébbek vagytok, mint a fideszesek.”



Szándéksan provokáltál, 2. nem is igaz, neked ez a lételemed? Te a Megafonos Danesz vagy?


200k nem hinném, hogy elég hogy előrehozott legyen, de arra jó, hogy kifejezze a tábor, hogy elégedetlen.

ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, hogy másoknak mi a cél. Én azt várom tőle, hogy annyian leszünk, hogy a kormány még jobban összef.ssa magát, és még magasabb szintre emeli a vergődést, remélhetőleg amennyire csak telik tőlük. Már most is rohadt szánalmas, amit művelnek, ráadásul ne felejtsük el, hogy az, hogy egy volt fidesznyik csinálja a fesztivált, belülről is jelentős terhet ró a kormánypártra, növeli a bizalmatlanságot erőteljesen.


Szóval én csak annyit várok tőle, hogy a kormány még jobban besz.rjon és még jobban elkezdjen magába dőlni. :) A hűség és a vasmarok már most megkérdőjeleződött.

ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Hát mivel észérvük, indoklás, cáfolat semmi sem volt és egyből anyáztak, persze, hogy odaírtam, hogy fideszes szellemi szinten vagytok. Pont ők provokáltak. Én csak egy egyszerű kérdést tettem fel. Ennyi
ápr. 1. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
És te mennyivel vagy jobb, ha általánosítasz?
ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

A fidesz barmokat 14 éve így vezetik, bájer zsolt és a többi folyamatosan csak gyűlölködik, uszít, üvöltözik.


Most egy picit hagyd érvényesülni a másik oldalt is. Mi már 14 éve keressük az észt a fidesz szavazóknál, te még csak 1-2 hétnél tartasz. :D

ápr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Taktikailag okosabb lenne a részükről,ha megértőbben reagálnának az esetleges kritikákra,ellenvéleményekre, mert így nemhogy a fideszeseket,de még a bizonytalanokat se fogják meggyőzni. Én örülnék amúgy,ha valami leváltaná a fideszt,de ahhoz több kell,mint ész nélkül minden kicsit is árnyaltabb,összetettebb ellenvéleményt lesöpörni. Abba az irányba kéne inkább menni,h a fideszes szavazók is megszólíthatóak legyenek,hogy mondjuk nem helyből lehülyézik őket,hanem valahogy megpróbálják a saját oldalukra állítani. Az ellentmondást nem tűrő hozzáállással csak egy újabb véleménybuborékot lehet kialakítani, ami amúgy is rákfenéje ennek az országnak,h még vitázni se nagyon ülnek le,akik kicsit is ellentétesen gondolkodnak.
ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Pedig a PHSZ-t is zaklatják maffiás poloska Petike fanatikus rajongói. A normális értelemben vett ellenzéki szavazóknak kb 14 éve a béka pcsja alatt van a szellemi színvonala. Ezért rohan 4 évente mindenki ellenük szavazni. Ennyi is elég. És önkritika híjján észre sem veszik, hogy ők és attitűdjük a valós ok, amiért választást nem nyernek. Lehet Petike az új messiás, de az ellenzéki szavazó ugyanaz marad, aki ellen védeni kell a hazát. Sajnos ez igaz, akármilyen sz@r lehet ezt hallani
ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Hajra Magyar Péter, ne üljetek fel a férfiverő Varga Judit provokációjának akit vélhetően sakkban tart IgazMondó Antal
ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
... hát csak olyanok, mint a " példakép új messiásuk"... egoista önimádó nárcisztikus köcsög!
ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Fidesz1, Fidesz2, nyírjátok csak egymást...
ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!