Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire fanatikusok a...

Miért ennyire fanatikusok a Magyar Péter csoportjában? Rosszabbak még a fideszeseknél is, egyikkel sem lehet vitázni, egyből anyáznak? Ez nekik komolyan reális cél április 6-án?

Figyelt kérdés

Aktívan olvasgatok mindenféle médiát. Van egy Magyar Péter féle nyilvános csoport, ahol rákérdeztem a reá hogy mit várnak az április 6-i tüntetéstől. Egy ember írta, hogy elég 200ezer tüntető és utána előre hozott választásokat fognak tartani. Erre írtam a véleményem, hogy ez nem fogja s kormányt meghatni, meg is indokolta, aztán elkezdtek anyázni stb. Eztan odaírtam, hogy hülyébbek vagytok, mint a fideszesek.


Komolyan ezt várja valaki április 6-tól?



ápr. 1. 14:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

17:15

Mondja ezt az aki a Fidesz “értelmiség” 99% képviseli (ezt ne pozitív értelemben értelmezd

ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!