Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gondolja még valaki rajtam...

Gondolja még valaki rajtam kívül, hogy igazából Magyar Péter csak egy EP képviselői helyre játszik, azért, mert egyébként itthon már nem kap munkát?

Figyelt kérdés
Véget ért a semmittevés, a jól fizető 2 pozíció, ahova be se kellett járni, 4 milláért és most kell egy új és jól jövedelmező poszt külföldön

ápr. 1. 18:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Már megint terelsz a lényegről.

Hangfelvétel. Kegyelmi ügy.

ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb pofára esés nemigen lesz, mint a jelenlegi kormány, mondom ezt volt fideszes szavazóként.

Az hogy kirúgták vagy felmondott attól függ, hogy ki mondja. Egy állítás egy ellen. Eddig minden interjúját meghallgattam és nagyon sok műsort, ahol különböző pártállású vagy független, de közéleti témában nálam lényegesen jártasabb emberek elemezgetik a jelenséget. Szerintem adjunk neki időt, aztán majd kiforrja magát, hogy ki ő. Én mindenesetre kritikusan hallgatom a róla szóló híradásokat. Ráfért már a belpolitikai életre nálunk, hogy az embereket kizökkentse valami az állandó megalkuvásból.

ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Kegyelmi ügy- orbán család érintettségéről sikerült elterelnie a figyelmet. Mindenről beszélünk már csak arról nem.
ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!