Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zágrábban, Varsóban és Prágába...

Zágrábban, Varsóban és Prágában miért drágább az ingatlan, ha ott CSOK sincs?

Figyelt kérdés

Ellenzék állandóan azt kommunikálja, hogy a nagy családosoknak nem szabadott volna adni pénzt lakásra, mert így túl drága lett az másoknak.



[link]


A nagyon hasonló gazdasági berendezkedésű városokban hasonló áron vannak a lakások mint Budapesten.


Akkor mégsem a CSOK hibája? Ez is csak egy újabb ellenzéki hazugság?



#lakás #ellenzék #Ingtalan árak
ápr. 1. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem zavar hogy ott jobbak a fizetések is?
ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Ha nem szólalsz meg, okosabb maradsz. Nézz rá a linkre.

ápr. 1. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
A helyzet az, hogy nem Zágrábban, Varsóban és Prágában akarok lakást venni, hanem itthon, szóval marhára nem érdekel, hogy ott hány évig kellene dolgoznom egy lakásért. Azt látom viszont, hogy a magyar átlagfizetésből (még abból az irreálisan magas összegből is, amit a KSH közöl átlagfizetésnek) elég nehéz lakáshoz jutni. És a CSOK minden tekintetben csak rontott a megfizethetőségen.
ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Hasraütsz, s azt mondod, hogy rontott. Közben ott a statisztika, hogy máshol CSOK nélkül is pont ugyanez van. Ez ilyen formában nem érv.


Tőkét vontak be építőiparba, rengeteg lakás is épült, pont a cikkben a MOL torony meg a BudaPart a példa.


Az nem érv, hogy márpedig én azt mondom, hogy rontott, s nem érdekel semmi statisztika, semmi adat, mert hasra ütöttem s azt mondtam hogy úgy van.

ápr. 1. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Máshol miért ennyire magas azt nem tudom, de Magyarországon a csók miatt.

Európai viszonylatban is nagyon drága Magyarország.

ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Építs magadnak,aztán majd rájössz.
ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 Akkor meséld már el, hogy a CSOK-tól mitől lett volna olcsóbb a lakhatás?
ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy olcsóbb lett? Azt mondtam, hogy nincs releváns hatása, környékünkön, Pozsony, Zágráb, Varsó, Prága - még rosszabb a helyzet CSOK nélkül is. Ha kivesszük ezt a tényezőt, akkor sem jobb a helyzet. Nem fog Budapesten fele annyiba kerülni a lakás mint Pozsonyban.
ápr. 1. 20:48
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem ott drággák, hanem itt alacsonyak az árak.
ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert csak a hülyék hiszik, hogy a CSOK miatt emelkedtek az árak.
ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!