Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érhet valami hátrány Nyugat-Eu...

Érhet valami hátrány Nyugat-Európában azért, ha kiköltöznék és látják, hogy magyarországról jöttem, ahol ennyire korrupt, visszataszító és primitív politikai vezetés van, amellyel az értelmesebb réteg nem ért egyet?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Különösebben nem foglalkoznak vele, de azért ne nagyon reklámozd.
ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
érhet
ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem úgy volt, hogy a nyugati demokráciák polgára toleráns, haladó gondolkodású, befogadó természetű, gondolkodásmódja és magatartása mentes a kirekesztés minden formájától?

Nem lehet, hogy aki egy ország lakóját annak aktuális politikai vezetéséről alkotott véleménye alapján hátrányos helyzetbe hozza, az egy visszataszító, primitív bunkó? Aki ilyesmit feltételez, annak biztosan el kell indulnia nyugat felé?

ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Engem Svédországban rögtön megértettek és kedvesek voltak.

Mindjárt kérdezték a hivatalban, hogy Orbán miatt költözöm-e, mert halották, hogy milyen korrupt elnyomó rezsim. Amikor mondtam, mondták is, hogy jól tettem és örülnek, hogy Svédordzságot választottam.

ápr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Justinianus ***** válasza:
60%
Igen, úgyhogy maradj csak itthon. :)
ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A korruptság biztos nem fog eszükbe jutni, mert egy nyugatinak nem sokat mond az a név, hogy Mészáros Lőrinc. A magyar politikából egyedül Orbán neve csenghet ismerősen, akit nyugatellenességgel asszociálnak. De emiatt nem utálnak minket, mert úgy vannak vele, hogy Amerikában is volt Trump, meg UK-ban is volt Brexit.


Inkább három fajta felállás jellemző:

1) Egy-két információmorzsájuk van Magyarországról, mint hogy innen jön a "goulash". Vagy egyszer egy focirajongó kenyai származású londoni srác tudott rólunk annyit, hogy Ferencvárost látta már a TV-ben.

2) Azt tudják Magyarországról, hogy valami keleti posztszoci csóró hely. Kb. mint ahogy a magyarok tekintenek Moldovára.

3) Voltak Magyarországon turistaként, az esetek 99%-ában Budapesten. A maradék 1% keletnémet nyugdíjasok, akik a Balatonon is jártak. Ezek általában pozitív élményt szoktak hagyni.

ápr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb az esély arra hogy az "értelmetlenebb" réteggel gyűlik meg a bajod.
ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Én büszkén megmondom ausztriában, hogy pont azért jöttem el mert egy korrupt, tanulatlan romhalmaz az egész.
ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

😊 imádni való amikor valaki menekül a putriból, de azért vissza-vissza tekintget megmondani hogy: igen én ezért jöttem el mert egy szemétdomb 😊

én ha valahonnan "menekülök" akkor azt a hátam mögött hagyom és nem foglalkozok vele. olyan mint ha mindig az exedről nyavalyognál a jelenlegi párodnak.

nyilván a család rokonság miatt lehet visszajön, de akkor nem azon epekedem milyen a helyzet.

vagy lehet trollkodtok?

ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menekültként fognak tekinteni rád. Ne aggódj.
ápr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!