Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek szerint az...

Az ellenzékiek szerint az mennyire helyénvaló, hogy Puzsér Róbert és cimborái minősíthetetlen hangnemben és szavakat használva gyaláznak egy 70 éves özvegyasszonyt és annak orvosi műhiba miatt értelmi fogyatékos leányát?

Figyelt kérdés
ápr. 2. 10:21
1 2 3
 21/23 Lord Gauldoth ***** válasza:
100%
Nem hallottam a beszélgetést, nem tudom mi hangzott el, Puzsérnak nem az első rossz megnyilvánulása lenne. Annak, hogy adott esetben tiszteletlenül semmi köze ahhoz, hogy ellenzéki. Jó pár ellenézékit láttam már minősíthetetlenül beszélni valakiről, ahogy fideszes politikusokat és szavazókat is. Kövé László azt mondta a parlamentben, hogy lógni fogtok mind, valamelyikük meg azt találta mondani Szél Bernadettre, hogy "attól még hogy szép, nem biztos, hogy okos is". Ezek is oda nem való dolgok. A tiszteletlenség nem pártállástól függ.
ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%
Puzsèr, a közèlet legalávalóbb, legócskább alakja. Egy kiadós verès kijárna már neki.
ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Lord Gauldoth ***** válasza:
57%
Én azért ezt nem mondanám. Határozott, olykor erőszakosnak is mondható a véleménynyilvánítási módszere. Van amiben nem értek vele egyet, ugyanakkor a gondolkodásmódját tudom tisztelni. Hogy kritikusan áll dolgokhoz. Nem úgy kritikusan, mint a Csillag Születikben, hanem hogy azokat amiket mondd, érvekkel támasztja alá, és nem csak közhelyeket, üres állításokat puffogtat.
ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!