Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók mit szóltok...

Fidesz szavazók mit szóltok ahhoz, hogy a Fidesz szerint ti olyan emberek vagytok akiknek nem számít a korrupció?

Figyelt kérdés
Szakács Árpád mondta, hogy Rogán jelentette ki nekik mikor iránymutatást tartott, hogy ti tudtok a korrupciójáról a pártnak, tudtok Mészáros Lőrincről mindenről de ezzel nem kell foglalkozni mert ti úgyis rájuk szavaztok, ez titeket nem érint meg morálisan. Másra kell figyelni mikor titeket befolyásolni kell. Nem durva ez rátok nézve??
ápr. 2. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem örülök neki, nekem nagyon is számít a korrupció.
ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ez nagyon durva!
ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
Mondjon le!
ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éppen azért nem vagyok már Fidesz szavazó, és nekem igenis számít a korrupció. De sajnos a tapasztalat azt mutatja, hogy Rogánnak gaza van, mert a többségnek nem számít.
ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megtanulom értelmezni előtte a szavakat. Korrupció...
ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem számít. Alap emberi tulajdonság a lopás az önzés a korrupció.Ez tény. Ha én odakerülnék a húsosfazékhoz én is előszedném a nagykanalat. Csak én elismerem, nem úgy mint az álszentek :D
ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol van korrupció. Mindegy ki van kormányon. Ezzel nem sok újat mondott. Egyelőre a fidesz még mindig a legalkalmasabb.
ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!